Camdaki Kız dizisinde bu kadar da olmaz dedirten ters köşe

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız dizisi 20.bölümüyle ekrana geldi. Dizide Nalan büyük bir şaşkınlık yaşadı..

Camdaki Kız dizisinde bu kadar da olmaz dedirten ters köşe
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 11:30

Camdaki Kız dizisi yine dolu dolu bir bölümle ekrana geldi.

Muzo sevgilisi olarak Hayri'nin aile dostunu yemeğe getirdi. Ancak bu aile dostu Meliha yani Melisa kötü yola düşmüş bir genç kız. Üstelik bu kız Sedat ile de birlikte olmuş.

Nalan ve Sedat elbette bu oyunu uzun süre anlamadı. Fakat oldukça önemli olan akşam yemeğinde Nalan kuşkuya düştü. Sedat'ın telefonuna gelen mesajları okudu. Cana ile buluşacağı yere gitti. Sedat çünkü ondan izin istemişti. Ancak Nalan hiç beklemediği bir şok yaşadı. Seyirciler az çok fragmandan tahmin etmişti. Cana ile Adil beyin buluşacağını.

Ancak gizlice restorana gidip Sedat'ı bekleyen Nalan büyük bir şok yaşadı. Deyim yerindeyse gerek seyirciler gerekse Nalan büyük bir ters köşe oldu.

Adil bey ve Cana'yı yemekte basacağı kimsenin aklına bile gelmemişti. Şimdi asıl mesele o yemeğe acaba Sedat'ta gelecek mi ?

Veya Nalan bu görüşmeyi annesine anlatacak mı? Feride'nin nasıl bir canavar olduğunu bildiği için muhtemelen bu görüşmeyi ona anlatmayacak.

Ancak babasının karşısına dikilip mutlaka hesap soracak diye düşünülüyor.

Camdaki Kız dizisi her perşembe Kanal D ekranlarında ekrana geliyor.

İlgili Haberler