Camdaki Kız Dizisinde Akıl Almaz İhanet Ortaya Çıkıyor! Büyük İfşaat

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Camdaki Kız hiç olmadığı kadar büyük bir skandalla çalkalanıyor. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizide olay büyük..

Camdaki Kız Dizisinde Akıl Almaz İhanet Ortaya Çıkıyor! Büyük İfşaat
Yayınlanma Tarihi : 25 Eylül 2021 00:25

Camdaki Kız dizisinde artık sırlar peş peşe ortalığa dökülmeye başladı. Dizide ilk olarak Feride'nin Nalan'a telefonda söylediği ben senin Annen değilim ifadesi büyük bir gerilime yol açtı.

Sonrasında ise Rafet'in hamilelik muhabbeti sonrası evde Nalan,Muzo ve kızı dahil herkese patlaması başka bir rezaleti ortaya çıkardı.

Gülcihan ve Cavit'in önceden aşık olduğunu bir diğer bölümde izlemiştik. Muhtemelen Rafet bu aşkı biliyor ve bu yüzden Cavit'ten nefret ediyordu..

Odaya gizlice gelen Rafet büyük bir şoka girdi. Çünkü Gülcihan yardım için Cavit'i aramıştı. Sessizce evden ayrıldı ve otele yerleşmek üzere gitti. Yaşadığı büyük ihanet sonrası yere yığılan Rafet'i ise diziye yeni ana karakter olarak giren Hayri kurtardı.

Hayri'nin çirkinliği Nalan'ın güzelliği ise ayrı bir konu olarak kuşkusuz ele alınacak. Ancak dizideki büyük ihanet herkesi şaşkına çeviren türden oldu.

Önümüzdeki bölümlerde Muzo'nun Cavit'ten olduğunu öğreneceğiz ve akıl almaz ihanet ortaya çıkacak.

Ancak asıl büyük rezillik Rafet'in sağ kolu gibi yanına alıp adam yerine koyduğu Hayri'den gelecek.

Evli olduğu halde Nalan'la düşüp kalkacak. Bu da yetmezmiş gibi Nalan'dan sonrada başka bir kızla birlikte olacak.

Rafet hem Nalan'ın ahlaksızlığıyla darbe yiyecek hem de Hayri'nin ihanetine uğrayacak.

Cana karakteri ise evden kovuluyor. Kocası Sedat'la mesajları yakalamıştı. Bu rezilliği öğrencince Cana'ya patlayacak ve evden kovacak. Böylelikle bir ihanet daha patlayacak.

Aslına bakarsanız dizi tam bir rezillik ve ihanetlerle dolu. Bu dizinin adı Camdaki Kız değil de İhanetler konağı olsaymış diyenlerin sayısı da hiçte az değil..

Objektif Port olarak bizim eleştirilerimiz bu yöndeyken bir eleştiri de Sabah gazetesi yazarlarından Tuba Kalçık'tan geldi. Tuba Kalçık Camdaki kız dizisiyle ilgili yazdığı yazıda büyük bir rezalete dikkat çekiyor ve şunları dile getiriyor..

Dizi, kadına psikolojik şiddeti normalleştirmekle kalmıyor aynı zamanda kadını metalaştırıyor. Baş karakteri birey olarak değil de adeta 'köle' gibi göstermesi ise başlı başına rezalet. Ancak dizi sosyal medyada tepki toplasa da kadınlar adına mücadele veren sivil toplum kuruluşlarından ses yok.

Evet ne diyelim Reyting uğruna daha nasıl bir rezilliklere şahit olacağız hep birlikte göreceğiz.. İhanetler Konağı pardon Camdaki Kız dizisi önümüzdeki hafta yeni bölümüyle ekranda olacak...

Kaynak: Objektif Port - Derleyen Sadık Şimşek