Camdaki Kız Dizisi İçin Final İddiası! Acı Gerçek

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ikilisinin başrollerinde yer aldığı Kanal D'nin Camdaki Kız dizisi için beklenmedik gelişmeler yaşanıyor...

Camdaki Kız Dizisi İçin Final İddiası! Acı Gerçek
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 20:25

13 bölümdür ekranda olan Camdaki Kız dizisi ilk sezon reyting konusunda zirvedeydi. İkinci sezon da reytingler gayet iyi gidiyor. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı diziye yeni karakterler de dahil oldu.

Hayri karakterinin diziye dahil olup ve tüm hikayenin adeta ona göre değişmesi izleyici de pek ilgi görmedi. Her ne kadar Burcu Biricik Hayri karakterinin diziye dahil olup olumlu etki sağladığını iddia etse de sosyal medyada Hayri'nin iki yüzlü bir kişilik olması nedeniyle kızanlar çok.

Rafet'in ona el uzatıp onu özel Şoförü yapmasına rağmen onun ihanet edip gelinine göz koyması seyirciyi iğrendirdi.

Hayri diziye iyilik getirdi diyen de çok kötülük getirdi diyen de..

Televizyon gazetesinin derlemesine göre : 14.bölümüyle ekranda olacak dizinin yeni bölüm fragmanında ise Sedat ve Cana'nın konuşmasını yakalayan Nalan Şaşkına dönüyor.. Sedat Karakterinin yasak aşk meselesi de izleyiciyi rahatsız ediyor. Bir çok kişi Sedat karakterinden iğrendiğini belirtiyor..

FİNAL İDDİASI

Öte yandan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek'ten Camdaki Kız dizisi için flaş bir iddia gündeme geldi: Diziyi kendisinin de izlediğini belirten Şimşek şunları kaydetti:

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren diziyi ilgiyle izleyenlerden biri de benim. Ancak dizinin hikayesinin bu denli hızlı ilerlemesi artık dizinin yavaş yavaş sona yaklaştığını gösteriyor.

Hayri'nin bu kadar hızlı diziye dahil olması ve hikayenin baştan sona değişmesi izleyici de olumlu etki yaratmayabilir. İlerleyen bölümlerde ya hikayeyi uzatmak için başka başka konular devreye alacaklar ya da aynen bu hızla devam edecekler.

Bu hızla devam ederlerse dizi gelecek sezon ekranda olmayabilir. Yani bu sezon Camdaki Kız dizisi için son sezon diyebiliriz. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabını okuyanlar zaten bilir. O kitaptaki hikayeye göre ilerleyen dizi neredeyse hikayenin şuan tam ortasında.. Pek fazla zaman kalmadı diyebiliriz. Dizi sezon bitmeden final noktasına gelirse de hiç şaşırmayalım

İlgili Haberler