Camdaki Kız 13. Bölümde Büyük Bir Rezillik Daha Patlıyor! Nalan Baskına Gidiyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinden yeni fragman geldi. Yeni fragmanda işler iyice karışıyor.. Nalan ve Sedat'ın hikayesi bitmek üzere..

Camdaki Kız 13. Bölümde Büyük Bir Rezillik Daha Patlıyor! Nalan Baskına Gidiyor
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2021 22:48

12 bölümdür ekranda olan Camdaki Kız dizisi yeni sezonda iddialı bir şekilde sürüyor. Yeni bölüme ilişkin resmi fragman Kanal D'nin youtube hesabından yayınlandı.

Yayınlanır yayınlanmaz 500 bin izlenmeye yaklaşan fragmandaki detaylar herkesi şaşkına çevirdi.

Nalan ve Sedat, Hayri'nin yanına gidiyor. Sedat Hayri'yi uyarıyor ve para koparmakla suçluyor. Rafet hayatını kurtaran Hayri'yi bir an olsun yanından ayırmıyor.

Geçirdiği rahatsızlık sonrası ölümden dönen Rafet artık şirketin başından ayrılıyor. Feride torun isteyerek Nalan'a resti çekiyor.

Skandallar elbette bunlarla sınırlı değil.

Sedat Şirketin başına geçmek isteyince Annesinden yardım istiyor. Ablası Sedat'a yükseklerden uçuyorsun diyerek resti çekiyor. Nalan'la ilgili hamile haberini yapan gazeteci Hayri'den sokak ortasında dayak yiyor.

Fragmanın sonunda ise en büyük bomba patlıyor... Sedat geceyi kendi otellerinde geçirmek için otele gidiyor. Nalan'da bunu öğrenince ona sürpriz yapmak ister.. Otele giden Nalan giriş kartını görevliden alarak kata çıkar.

Ancak katta onu büyük bir sürpriz bekleyecek. Dizinin en ahlaksız kadını Cana o odada olacaktır.. İplerin o an kopması ve Nalan'ın odadan gizlice çıkarak ayrılması bekleniyor.

Onları yakaladığı içinde tıpkı kitapta olduğu gibi Hayri ile aşk yaşamaya başlayacak ve oda Sedat'ı aldatmaya başlayacaktır.

Kimin eli kimin cebinde misali İhanetler Konağı pardon Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde yine birden çok rezilliğe tanık olacağız...

Camdaki Kız 30 Eylül Perşembe Akşamı Kanal D'de

İlgili Haberler