Çağatay Ulusoy'dan ses getirecek yeni dizi...

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yeni bir netflix dizisiyle setlere dönüş yaptı. Dizi 8 bölümden oluşacak ve kadroda genç yeteneklerde yer alacak.

Çağatay Ulusoy'dan ses getirecek yeni dizi...
Yayınlanma Tarihi : 18 Şubat 2023 03:33

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından dizi setleri durmuştu. 11.günün ardından bir çok dizi ve film yeniden sete çıktı. Çağatay Ulusoy'da yeni anlaşmasına imza attı.

cagatay-ulusoyun-jigolo-imaji-ortaya-cikti-001.jpg
Oynadığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy bu kez farklı bir diziyle setlere dönüyor.

Birsen Altuntaş'ın aktardıklarına göre; Çağatay Ulusoy yeni dizi anlaşmasına imza attı. Çağatay Ulusoy iki sezonunu çektiği “Terzi” dizisinin ardından Ebru Şahin’le başrolünü paylaştığı “Centilmen” filminde rol almıştı. Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi belli oldu.

cagatay-ulusoy-ekranlara-206-2-41-001.webp

Çağatay Ulusoy yine OGM Pictures’la anlaştı. “Kubra” adlı dizinin hazırlıkları sürüyor. Projenin yönetmenliğini Yağmur – Durul Taylan kardeşler yapacak. 8 bölümlük dizi Netflix’te yayınlanacak.

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

cagatay-ulusoy-yeni-sevgilisi-kim-cagatay-ulusoy-15554407-8673-amp-001.jpg
Cumhuriyet'in edindiği bilgilere göre; Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer alacağı yeni dizi için oyuncu seçimleri devam ediyor. Dizinin kadrosunda genç yeteneklerinde yer alması bekleniyor. Bu kapsamda da oyuncu seçimleri sürüyor.

63b27ffae4bfdd3408c68cc9-001.jpg

TÜM DÜNYA TANIMIŞTI

Öte yandan Çağatay Ulusoy, Netflix platformunda yayınlanan 'Hakan Muhafız' dizisi sayesinde tüm dünyanın tanıdığı yıldız olmuştu. Hakan Muhafız adlı dizi 4 sezon devam etmiş ve platformun gerek Türkiye gerekse yurt dışında en çok izlenen dizileri arasında ilk sırada yer almıştı.

CUMHURİYET