Çağatay Ulusoy'a yeni partner. Yeni sevgilisi Üç Kuruş dizisinin başrolü oldu

Çağatay Ulusoy, Kübra dizisiyle setlere dönüyor. Yakışıklı oyuncunun dizideki partneri de belli oldu. Show TV'nin Üç Kuruş dizisinde Aslıhan Malbora ile Çağatay Ulusoy dizide başrolü paylaşacak.

Çağatay Ulusoy'a yeni partner. Yeni sevgilisi Üç Kuruş dizisinin başrolü oldu
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2023 16:10

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi merakla bekleniyor. Yaklaşık 1 yıldır Çağatay Ulusoy gündemden düşmüyor.

TV8 BAŞLAMADAN BİTTİ

TV8 ekranlarında 'Süslü Korkuluk' dizisiyle setlere dönmesi beklenen Çağatay Ulusoy, anlaşmazlık çıkması üzerine geri dönememişti.

Sonrasında ise dizinin adı değişti ve Terzi oldu. Terzi dizisinin netflix platformunda yayınlanacağı duyurulmuştu. O diziden de hala ses yok.

YENİ ANLAŞMAYA İMZA ATTI

Çağatay Ulusoy, Kübra dizisiyle ilgili anlaşmaya imza attı. Şimdi yeni bir diziyle seyirci karşısında olacak.

Kübra dizisinin oyuncu seçimleri de devam ediyor.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi "Kubra" ay sonunda sete çıkacak.

933275.jpg

Çağatay Ulusoy’un OGM Pictures için çekeceği yeni dizi “Kubra”nın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Ülkemizin en iyi yönetmenlerinden Taylan Biraderler’in çekeceği dizi, Afşin Kum’un aynı adlı eserinden uyarlanıyor. Ay sonu sete çıkacak olan proje, Netflix’te yayınlanacak. Büşra Develi, Ahsen Eroğlu ve Aytek Şayan’ın da rol alacağı dizide Çağatay Ulusoy “Gökhan” rolüne hayat verecek. Yakışıklı oyuncuya başrolde kendisine eşlik edecek mahalledeki sevgilisi Merve’yi canlandıracak oyuncu da belli oldu.

asli-1-1.png

Üç Kuruş dizisindeki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan Aslıhan Malbora, “Kubra”da Merve rolüne hayat verecek. Son dönemde teklif üzerine teklif alan güzel yıldız “Kubra” dizisinin 2 sezonunda da rol alacak. Malbora, daha sonra geçen yıl proje anlaşması yaptığı Ay Yapım’ın kendisine sunduğu projeleri değerlendirecek.