Çağatay Ulusoy Boş Durmuyor Yeni Dizisini Resmen Duyurdu Başlıyor

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy yeniden Netflix'te yayınlanacak bir projede yer alacak. Çağatay Ulusoy'un yeni dizisiyle ilgili ayrıntıları Televizyon Gazetesi paylaştı. İşte ayrıntılar...

Çağatay Ulusoy Boş Durmuyor Yeni Dizisini Resmen Duyurdu Başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Ağustos 2021 23:43

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, birbirinden kaliteli projelerde yer alarak kariyer basamaklarını sağlam adımlarla tırmanıyor.

Netflix'te yayımlanan Hakan Muhafız dizinin ardından Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizinde seyirciyle buluşan Ulusoy, Kağıttan Hayatlar filminde canlandırdığı Mehmet karakteriyle de adından oldukça söz ettirmişti.

Hem yapımcılığını üstlendiği hem başrolde yer aldığı Kağıttan Hayatlar filminden sonra yeni projesi içinde aynı dijital platformu seçti. Başarılı genç oyuncu çok yakında Netflix ekranında tekrardan izleyiciyle buluşacak.

Sosyal medya hesabından Netflix ile resmen anlaştığını duyuran Ulusal, projeyi sır gibi saklıyor. Oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşımda projeye dahi bir bilgi vermedi. Ancak dijital platformun adını yazdı. Yaptığı paylaşımdan anlaşıldığı gibi Ulusoy'un yeni projesi, Netflix'te yayınlanacak. Yeni proje ise 03 Medya tarafından çekilecek.

794246.jpg

Çağatay Ulusoy her ne kadar yeni projesi hakkında açıklama yapmasa da iddiaya göre, Black Istanbul ismiyle yayınlanması planlanan dizi projesinde yer alacak. Ayrıca Netflix'te yayınlanacak dizinin aynı kanalda yayınlanan bilimkurgu dizisi Black Mirror'un Türkiye uyarlaması olacağı konuşuluyor.

Aynı Black Mirror'da olduğu gibi her bölüm farklı bir hikayeyi konu alacağı iddia edilen Black Istanbul dizisinde Çağatay Ulusoy her bölümde ana karakter olarak karşımıza çıkacak.

Herhangi bir resmi açıklama olmamasına rağmen bu iddialar bile Çağatay Ulusoy hayranlarını ve Netflix kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port