Büyük umutlarla başlayan FOX TV dizisine final kararı geldi

FOX TV yine en iyi bildiği şeyi yaptı. Şans tanımadan bir TV dizisine daha final kararı verdi

Büyük umutlarla başlayan FOX TV dizisine final kararı geldi
Yayınlanma Tarihi : 11 Mart 2022 23:07

Şimdiye dek çok sayıda TV dizisine final kararı veren FOX TV yine en iyi bildiği şeyi yaparak kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban, Begüm Birgören, Rojda Demirer İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek gibi isimlerin yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisine final kararı aldı.

Son Nefesime Kadar dizisinin 5.bölümüyle ekrana veda edeceği öğrenilirken çok sayıda seyirci FOX TV için artık dizi çöplüğü olmuş kanal yorumunda bulundular.

HAKSIZ DA SAYILMAZLAR

FOX TV'ye yönelik sosyal medyada tepki gösteren seyirciler haksızda sayılmazlar. Şimdiye dek FOX TV ''Elkızı, Son Yaz, Elbet Bir Gün, Kanunsuz Topraklar, Yalancılar ve Mumları'' başta olmak üzere bu sezon başlayan çok sayıda diziye final kararı aldı

odatv-image-80-2234e09c80054c.jpg

Kanalın bu tutumu tepki çekerken TV100 tarafından duyurulan haberde Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi dizilerle yarışan ve reyting sıralamasında geride kalan Son Nefesime Kadar dizisine final kararı verildiği duyuruldu.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY İÇİNDE FİNAL YAKIN

Öte yandan medya kulislerinde dolaşan iddialara göre Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin de finalinin yakın olduğu konuşuluyor. Diziden son dönemde çok sayıda oyuncu ayrılmış ve reyting sıralaması da oldukça gerilere düşmüştü. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin de final yapmasıyla birlikte FOX TV ekranlarında Mahkum ve Yasak Elma dizileri yayına devam edecek görünüyor.