Büyük Çöküş Show TV Yayındaki Son Dizisine de Final Yaptırıyor

Show TV ekranında neredeyse hiç TV dizisi kalmadı. Yayındaki son dizisine de final kararı geldi.

Büyük Çöküş Show TV Yayındaki Son Dizisine de Final Yaptırıyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Ağustos 2021 20:09

Çukur dizisinin final yapmasıyla sarsılan Show TV ünlü ekran yüzlerinden ana haber sunucusu Ece Üner'i de Kanal D'ye kaptırmıştı.

Reyting açısından oldukça zor günler geçiren kanalda neredeyse hiç dizi de kalmadı. Show TV son olarak Ay yapım tarafından yapılan Şahsiyet dizisini ekrana getirmişti.

Puhu TV adlı dijital platformda yayınlanan dizi fırtınalar estirmiş sonrasında da Show TV tarafından ekrana getirilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Cam Tavanlar ve Kahraman babam adlı dizilere final kararı veren Show TV'nin elinde kalan tek dizi ise Şahsiyet dizisiydi..

Toplamda 12 bölümden oluşan Şahsiyet dizisi Haluk Bilginer'i ödül yağmuruna tutmuş bir dizi. Emmy ödülü olan Haluk Bilginer bu projeyle adından oldukça ses getirmişti.

Dizinin yönetmenliğini ise Onur Saylak yapmakta.. Haluk Bilginer, Hümeyra, Müjde Ar, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili ve Hüseyin Avni Danyal gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin final yapacağı ortaya çıktı

Bir süre daha ekranda olmaya devam edecek olan Şahsiyet dizisinin 9. yeni bölümü 24 Ağustos Salı akşamı saat 23.15’te Show TV'de yayınlanacak.

Öte yandan Televizyon gazetesinin haberine göre Dizi 12. bölümü ile birlikte Eylül ayında final yapacak.

SHOW TV YENİ DİZİLER İÇİN KOLLARI SIVADI

Öte yandan çok sayıda dizisine final yaptıran Show TV’nin Eylül ayında yayına alacağı dizilerinin hazırlıkları ve çekimlerini sürdürdüğü öğrenildi.

SHOW TV'nin yeni bir diziyle Çukur'un yerini doldurmayı planladığı öğrenildi. O dizinin adı da Yalancı dizisi.. Objektif Port sayfalarında o diziyle ilgili habere de yer vermiştik...

Kaynak: Objektif Port - Televizyongazetesi

ŞAHSİYET'İN 9.BÖLÜM FRAGMANI İSE ŞU ŞEKİLDEYDİ

İlgili Haberler