Burcu Biricik son bölümde depresyona giriyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde flaş gelişmeler yaşanıyor. Dizide Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik yeni bölümde herkesi çok üzüyor..

Burcu Biricik son bölümde depresyona giriyor
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 01:26

18 bölümdür Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikaye tümden sarsılıyor. Feride çok sinirli. Sedat ve Nalan'ın ayrılmaması için Rafet ile uzlaşıyor.

Rafet ise Sedat'ı durdurmak için planlar kuruyor. Cavit'in karşısına çıkan Rafet hesap soruyor. Ancak hisseleri satın alan Rafet efelik taslıyor.

Nalan ise Sedat'ın ayrılma kararı sonrası hasta oluyor. Yeme bozukluğu baş göstermeye başlayan Nalan ne var ne yok yemeye başlıyor.

Tıpkı İngiltere prensesi Prenses Diana gibi... O da eşiyle aralarında sorun baş göstermeye başlayınca yeme bozukluğu baş göstermişti. Dizideki Nalan karakteri de Prenses Diana'ya benzetiliyor.

Öte yandan İngiltere'ye uçacağı öğrenilen Sedat'ın yanında ise Cana ve çocuklarını da götürdüğü ortaya çıkıyor. Sedat'ı durdurmak için Selen başka bir yol bulamayınca Nalan'dan yardım istiyor.

Nalan ise 19.bölümde Sedat'ı havalimanında durdurmak için oraya koşuyor. Nalan burada hayatının şokunu yaşıyor.

Cana ve çocuklarını da gören Nalan büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bu durum karşısında ne diyeceğini bilemeyen Sedat'ın ise yüzü düşüyor.

19.bölümde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakteri büyük bir çöküş yaşayacak. Ve bu çöküş herkesi derinden üzecek görünüyor..

Camdaki kız yeni bölümüyle bu akşam ( 11 Kasım 2021 ) saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak..