Burçin Terzioğlu Daha Yeni Show TV dizisiyle Ekrana Dönmüştü.. Kötü Haber Geldi

Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin başrollerinde olduğu Show TV dizisi Yalancı beklenen ilgiyi görmedi ve tehlike alarmı başladı..

Burçin Terzioğlu Daha Yeni  Show TV dizisiyle Ekrana Dönmüştü.. Kötü Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2021 17:08

Burçin Terzioğlu genelde reyting rekorları kıran dizilerde oynayan bir oyuncu. Adını son olarak Hakan Muhafız dizisiyle tüm dünyaya duyuran Burçin Terzioğlu uzun bir süredir dijital platformlar için oynuyordu.

Ekrana yeniden dönen Burçin Terzioğlu hayranları çok sevinmişti. Ancak Show TV ekranlarında yayınlanan Yalancı dizisi ilk 3 bölümüyle ekranda olmasına rağmen beklenen ilgiyi görmedi. Üstelik Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin muhteşem performansına rağmen.

Dizinin arkasındaki isim yönetmen Hülya Gezer'de oldukça başarılı bir isim. Ve dizi için elinden geleni yaptığı biliniyor. Show TV tarafından yayınlanan bu dizinin reyting rekorları kırması bekleniyordu.

Ancak dizinin uyarlama olduğu ortaya çıktı.. Televizyon gazetesinin derlediği habere göre: BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan Yalancı’nın etkileyici atmosferi Cuma rekabetinde biraz geri planda kalıyor…

Daha çok Kırmızı Oda, Arka Sokaklar ve Aşk Mantık İntikam dizilerinin arasında Yalancı beklediği izleyici ilgisinide bulamadı. Rakipleri bakıldığında oldukça güçlü diziler. Özellikle TV8 ekranında yayınlanan Kırmızı oda dizisi büyük oranda reytingleri elinde tutuyor. Show TV ekranında yayınlanan bu dizinin Aslında çok iyi bir çıkış yapması ve yüksek reytinglerle yoluna devam etmesi bekleniyordu. Dizinin yayın günü yanlış olabilir. Hayranları da çok sevdi aslında Yalancı dizisini. Fakat karşısındaki yapımlar çok güçlü.. Bu yüzden dizinin yayın gününde bir hata olabilir diyenlerin sayısı epey fazla..

Son olarak 4. bölümü 8 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan dizideki konu anlatımları, diyaloglar, oyuncuların performansları ve çekim kalitesi ile iyi bir iş ortaya konduğunu gösteriyor.

HAYRANLAR ÇOK ÜZGÜN

Dizinin yeterli ilgiyi görmemesi hayranlarını endişeye sevk etti. Son dönemde çok sayıda dizi daha henüz 10 bölüm olmadan bile final yapıyor.

REYTİNG KAYGISI

Kanalın reyting kaygısını ön plana alarak diziye erken final yaptıracağı düşünülüyor..

DİZİ EKRANDA KALMAYI HAK EDİYOR

Aslında dizinin kadrosu ve konusu o kadar güzel ki zamanla sabredilirse yükselişe geçebilir. Yalancı daha iyi noktaları hak eden bir dizi. Hayranların sesine kulak verilir ve final yaptırılmazsa ileriki bölümlerde seyirci sayısı artabilir. Kırmızı Oda dizisinden seyirci çekmeye başladığı açıkça ortada..

SHOW TV ACIMAZ

Öte yandan konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek şunları kaydetti:

Burçin Terzioğlu değerli bir isim. Onu televizyon ekranında yeniden gördüğü için sevinen milyonlarca seyirci var. Ancak gidişat bu şekilde devam ederse Show TV acımaz ve bu diziyi 8.bölüm itibariyle yayından kaldırır. Eğer ki ilk 8 bölümde performans artarsa bu sezon boyunca dizi devam edebilir. Bunun için kanalın iyi bir tanıtım yapması şart görünüyor

İlgili Haberler