Bunu kimse beklemiyordu! Masumlar Apartmanı'nda başrol ayrılıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde başrol oyuncusu açıklanıyor. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı dizide ayrılacak başrol oyuncusunu TV100 duyurdu..

Bunu kimse beklemiyordu! Masumlar Apartmanı'nda başrol ayrılıyor
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 17:32

Masumlar Apartmanı dizisini ayakta tutan 2 karakter var. Biri Safiye diğeri ise Gülben.. Haricindeki yan karakterler de elbette başarılı oyunculardan oluşuyor.

Ancak izleyiciler daha çok Gülben ve Safiye'nin yer aldığı sahneleri seviyor.

Dizideki nefret edilen karakter ise Rüya karakteri.

Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılığı sonrası Masumlar Apartmanı dizisine başrol oyuncusu olarak giren Melisa Şenolsun bu karaktere hayat veriyor. Ancak seyirciler Rüya karakterini pek sevmedi.

Dizinin son bölümünde Rüya'nın annesi Han'ın karşısına çıkarak kızından uzak durması gerektiğini söyledi. Safiye ve Hikmet'in gözü önünde Han'ı rezil etti.

Bu gelişme sonrasında Rüya karakterinin diziden ayrılacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili gelişmeleri derleyen TV100 Dizideki ayrılığın perde arkasını da aktardı.

2. sezonda ünlü oyuncu Melisa Şenolsun'u transfer ederek iddialı bir çıkış yapmak isteyen Masumlar Apartmanı yapım şirketi, senaryonun ve başrol oyuncusunun değişimiyle hedeflenen reytinglere bir türlü ulaşamadı. Dizinin reytinglerindeki düşüş giderek hız kazanmış durumda.

Kısa bir süre sonra dizinin yeni sezon afişinde yer alan Melisa Şenolsun'a yer verilmediği öğrenildi.

Bu gelişmenin ardından Han'ın eski nişanlısının diziye giriş yapacağı ve hikayenin bundan böyle Han ile Ceylan karakteri arasında geçeceği konuşuluyor. Aslıhan Gürbüz'ün canlandıracağı bu karakter Rüya karakterinin hikayesinin son bulmasına da neden olacak..

Han ve Rüya karakteri üzerinden giden hikaye sevilmeyince Ceylan üzerinden yeni bir aşk hikayesi oluşturulmaya çalışılacak. Rüya karakterinin hikayesinin son bulmasıyla birlikte başrol oyuncularından Melisa Şenolsun diziye veda edecek. Öte yandan Rüya karakterinin ayrılacak olması Masumlar Apartmanı dizisini yakından takip eden çok sayıda seyirciyi de mutlu etmiş görünüyor.