Bu kadarına yeter dedirttiler. Camdaki Kız dizisinde tepki çeken Muzo sahnesi..

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Camdaki Kız 13.bölümüyle ekrandaydı. Dizide ki bir çok sahneye tepki yağarken Enis Arıkan tarafından canlandırılan Muzo sahnesine de tepki yağdı..

Bu kadarına yeter dedirttiler. Camdaki Kız dizisinde tepki çeken Muzo sahnesi..
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2021 09:17

Yaklaşık 12 bölümdür ekranda olan Camdaki Kız dizisi 2.sezona iddialı bir şekilde devam ediyor. Dün akşam 13.bölümü Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide aile içi savaş vardı.

Rafet şirketin yönetimini bir oyun kurarak devretme kararı aldı. Amacı çocuklarını denemekti. Bu işi yürütebilecekler miydi? Yoksa birbirlerini mi yiyeceklerdi?.. Bu oynadığı oyunu ise sadece tek güvendiği kişi olan Tako ile paylaştı..

Karısıyla ise artık ipleri bile koparıp yatakları bile ayırma noktasına geldi. Cavit'e ise gidip mekanında posta koydu. Buraya kadar her şey normal..

Ancak dizideki bazı sahnelere artık bazı seyirciler tepki gösteriyor. Objektif Port tarafından yapılan bir değerlendirmeye göre: Evlilik dışı ilişkileri normal gibi göstermeye çalışan dizi tepki çekiyor.

Örneğin Nalan'ın Hayri'nin evine gittiği andaki bakışları ve hareketlerine büyük tepki yağıyor. Namusuna düşkün bir şekilde yetiştirilen ve nikahlı kocasına bile yaklaşmaya çekinen bir kadın nasıl oluyor da hiç tanımadığı birine böyle rahatça yürüyebiliyor diyenlerin sayısı epey fazla!

Bir başka ahlaksızlıksa Hayri karakterini hem dürüst hem delikanlı gibi biri gösterip sonrasında da evli bir kadına göz koymasına izin verdiriliyor ve bu da seyirciye normal bir şeymiş gibi aşılanmaya çalışılıyor! Bir kişi de yok ki Dizide Hayri'yi uyarsın!

Durun adı Camdaki Kız olan ama baktığınızda tipik bir konak dizisini andıran dizide başka bir rezalette Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo karakteri..

Muzo temiz ve iyi bir karakter aslında. Hatta dizideki en iyi karakterlerden biri. Ancak onu da yengesine aşık gibi göstermek seyirciyi başka bir boyutta çileden çıkarıyor!

Düşünün erkek kardeşinin nikahlı eşine aşık olduğu için sürekli onu düşünüyor ve onun için yurt dışına gitmekten vazgeçiyor. Son bölümde ise kuşlarıyla konuşurken yine Nalan'ın adını anıyor. Yetmezmiş gibi onun verdiği hediyeyi eline alarak yine yengesini düşünüyor! Buda seyirciye normalmiş gibi gösteriliyor. İzleyenler ise bu kadarına da yetti artık diyerek dizi yönetimine tepki gösterdiler.

Camdaki Kız dizisi her perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor

İlgili Haberler