Bora Cengiz setlere geri döndü. Yeni dizisi ATV'de yayınlanıyor

Sevilen oyuncu Bora Cengiz yeni dizisiyle ekrana dönüyor. Adını Kanal D ekranlarında duyurmayı başaran Bora Cengiz ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisine transfer oldu.

Bora Cengiz setlere geri döndü. Yeni dizisi ATV'de yayınlanıyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 18:58

Bora Cengiz Adını Bodrum Masalı dizisiyle duyurmuştu. Kanal D ekranlarında yayınlanan bu dizide en yakışıklı genç yeteneklerden biri olarak dikkat çekiyordu.

Bora Cengiz sonrasında çok sayıda dizi projesiyle ekranda yer aldı. Ancak yıldızını daha da parlatacak bir diziyle ekrana dönüş yapıyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisine Bora Cengiz'de dahil oluyor..

Konuyla ilgili olarak ATV'de yer alan habere göre yakışıklı oyuncu Kalp Yarası dizisinde Mirza karakterini canlandıracak.

Dizi fabrikası gibi çalışan ATV'nin en iddialı dizilerinden biri Kalp Yarası dizisinin arkasındaki yapım şirketi ise Süreç Film..

Başarılı dizisinin senaryosunu ise Sema Ali Erol yazıyor.. Mahir Erol ve Türküler Özkül Akad'ın da senaryo ekibinde yer aldığı biliniyor.

Başarılı dizinin yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban bulunuyor..

Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi 16 bölümdür ekranda fırtınalar estirirken 17.bölümde diziye yeni bir karakter dahil olacak..

Bora Cengiz'in dahil olduğu dizide Mirza karakterine hayat vereceği bildirildi..

MİRZA HAKKINDA BİLGİLER

Öte yandan Kalp Yarası dizisindeki Mirza karakterinin hikayesi de belli oldu. Mirza Umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken ukala tavırlarının arkasında Adana'nın arka sokaklarından suçtan ve de yoksulluktan gelen bir delikanlıyı canlandıracak.

17.bölümde seyircinin karşısına oldukça gizemli bir şekilde çıkacak olan Mirza, Ayşe'nin zorluklarla dolu olan hayatını derinden etkileyecek..

Mirza'nın diziye dahil oluşuyla birlikte Antakya'da dengeler alt üst olacak. Ferit ve Ayşe aşkı Mirza'nın hayatlarına girmesiyle birlikte derinden etkilenecek.

ATV'nin sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümüyle 25 Ekim 2021 pazartesi günü akşam 20.00'den sonra ekranda olacak.