Bomba Ayrılık! Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Can Yaman Gibi Gidiyorlar!

Can Yaman, FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından İtalya'ya gitmişti. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'de Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasının ardından İtalya'ya gidiyorlar!

Bomba Ayrılık! Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Can Yaman Gibi Gidiyorlar!
Yayınlanma Tarihi : 24 Ocak 2022 19:10

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti, dünyaya açıldılar.

FOX TV ekranında yaz dizi olarak başlayan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı, Serkan ve Eda karakteri arasındaki enerji seyirci tarafından beğenilince 52 bölüm yayın hayatına devam etti. Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin birliktelikleri de dizi setinde başladı. Sen Çal Kapımı, Kerem Bürsin ve Hande Erçel'e sadece aşk değil, dünya çapında ün de getirdi.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Eda ve Serkan'ı Kitap Oldu

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Hande Erçel ve Kerem Bürsin, İtalya'ya gidecek. Sen Çal Kapımı ile dünya çapında üne kavuşan ikili birçok ülkeden davet almaya başladı. İlk durakları İtalya olan çiftin yer alacağı proje bir kitap tanıtımının çekimleri olacak.

Daha önce İtalya'da bir yayınevinin, Sen Çal Kapımı dizisindeki Eda ve Serken karakterlerinden yola çıkarak 'Love Is In The Air' isimli bir kitap yazacağı iddia edilmişti. 18 Ocak'tan itibaren İtalya'daki tüm kitabevlerinde satışa çıkacağı duyurulmuştu. Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarını gururlandıran iddialar doğru çıktı. Ancak Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in İtalya'ya ne zaman gidecekleri netleşmedi.

Kaynak: televizyongazetesi.com