Bir Zamanlar Çukurova dizisini bekleyen çok büyük tehlike

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi , Bir Zamanlar Çukurova için büyük bir tehlike bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisini bekleyen çok büyük tehlike
Yayınlanma Tarihi : 09 Eylül 2021 21:30

Yaklaşık 3 sezondur ekranda olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi sadece Türkiye'de değil balkanlarda da fenomen bir dizi haline geldi.

Dizide bir çok ünlü isim yer aldı. Ancak hikayenin bu dönem değişmesi bekleniyor.

Bir zamanlar çukurova dizisindeki hikaye değişikliğinin izleyicileri rahatsız etme ihtimali bulunuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda bambaşka bir hikaye kurgusuyla karşılaşacak seyirciler.

Öte yandan gelen son bilgilere göre ise Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış gibi üç başrol oyuncusu da yeni sezonda yer almayacak.

Üç başrolün diziden çıkması hikayeyi kökten değiştirecek. Ancak diziye yeni katılan Erkan Bektaş ile İbrahim Çelikkol'un diziye farklılık katması bekleniyor..

Kerem Alışık'ta dördüncü sezonda yer almayacak isimlerden. İlk bölümlerde kısa bir süre ekipte olacak ardından da diziden ayrılacak. Üç sezon boyunca devam eden Bir zamanlar Çukurova dizisinin hikayesi böylelikle tümden değişmiş olacak. Yerine bambaşka bir hikaye gelecek.

Ancak herkesin merak ettiği bir şey var. İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek'in yer aldığı yeni sezonu izleyici sevecek mi?

Başka bir detay ise Camdaki kız dizisi geçen sezon çok iyi bir çıkış yapmış ve bu sezonda da oldukça iddialı yapımlar arasında olacağı açıkça ortada. Öte yandan TRT ekranlarında yayınlanacak olan Barbaroslar Akdeniz dizisi de perşembe günü yayınlanacak.

Sonuç olarak gerek TRT1'deki Barbaroslar Akdeniz gerekse Kanal D ekranındaki Camdaki Kız dizisiyle ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yarışacak..

Konuyla ilgili bir köşe yazısı yayınlayan Milliyet yazarı Sina Koloğlu yeni hikayenin maftayik bir hava olduğunu belirterek uyarıyor.. “Yenisi nasıl olacak? Hakan Gümüşoğlu karakteri damga vuracak. Yeni nesil ‘Bir Zamanlar Çukurova’ bakalım bekleneni verecek mi? ‘Downtown Abbey’ kıvamından ‘mafyatik bir havaya’ evrilme mi söz konusu acaba?” diyen Sina Koloğlu adeta Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanabilecek tehlikeye dikkat çekiyor.

Şimdi herkesin merak ettiği şu. Hikaye beğenilmezse erken final söz konusu olabilir mi? Cevabı ise aslında oldukça net.. ATV bugüne kadar tutmayan bir çok dizisini ekrandan almıştı.. Muhtemelen Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki hikaye değişikliği de işe yaramazsa erken finali gündeme gelebilir.

İlgili Haberler