Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden İki Karakter Daha Ayrılıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden iki karakterin daha ölerek hikayeden çıkacağı öğrenildi. Ayrılık haberi hayranlarını çok üzdü.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden İki Karakter Daha Ayrılıyor
Yayınlanma Tarihi : 03 Ocak 2022 17:30

ATV'nin uzun soluklu dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bir ayrılık haberiyle daha gündeme düştü.

4 sezondur ATV ekranlarında yer alan Bir Zamanlar Çukurova, son 3 sezondur ayrılıkların dizisi haline geldi. Her çıkan bir karakterin yerine yeni bir oyuncu gelse de o da fazla süre kalmadı.

Ayrılıkların Dizisi Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Vahide Perçin ile başlayan ayrılık, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış ile devam etti. Özellikle ilk ayrılıkların dizinin başrol kadrosu olması hem dizi ekibini hem de hayranları bir hayli sarsmıştı.

Yine dizinin başından beri kadrosunda yer alan Melike İpek Yalova ve Kerem Alışık'ın ayrılması izleyicilerde dizinin biteceği düşüncesini uyandırmıştı.

Yaşanan ayrılıkların yeri, Hande Soral, Nazan Kesal ve Esra Dermancıoğlu ile doldurulmaya çalışıl da, Bir Zamanlar Çukurova serüvenleri fazla sürmedi ve onlarında ayrılıklarına şahit olduk.

Bir Zamanlar Çukurova İki Kadın Karakterine Veda Edecek

Bir Zamanlar Çukurova ile tanınan genç oyuncu Selin Genç ve dizinin ilk gününden beri sevilen bir karakteri canlandıran Selin Yeninci, diziden ayrılacak.

Gülten karakteri ile büyük bir hayran kitlesi elde eden Selin Genç ve Saniye karakteri ile performansı çok beğenilen Selin Yeninci diziye ölerek veda edecek. Önümüzdeki bölümlerde diziye veda edecek bu iki karakterin hangi bölümde izleyicilerine veda edeceği henüz bilinmiyor. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com