Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrılacak Başrol Oyuncusuna Bomba Teklif

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden çok sayıda oyuncu ayrıldı. Ayrılacaklar arasındaki ünlü oyunculardan Kerem Alışık'a ise teklif yağıyor. İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrılacak Başrol Oyuncusuna Bomba Teklif
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 18:10

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon için gün sayarken bir ayrılık haberiyle gündeme geldi.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın geçtiğimiz sezon 3 büyük başrol oyuncusu ayrılmıştı. Diziden ilk ayrılan isim Vahide Perçin olmuştu. Ardından ise Uğur Güneş ve Murat Ünalmış diziye veda etmişti.

Yarın akşam 4. sezonuyla izleyicinin karşısına çıkacak olan ATV'nin aksiyon dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da 'Feleki' karakterini canlandıran Kerem Alışık hayranlarına ve diziye veda edecek. Yeni sezonun sadece ilk bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Kerem Alışık, gelecek bölümlerde dizide yer almayacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise; yaşana ayrılık Kerem Alışık'ı teklif yağmuruna tuttu.

'Feleki' karakterinin hikayesi bittiği için diziden ayrılan Alışık, rol arkadaşları ile yaşadığı anlaşmazlıklarla da zaman zaman gündemde yer almıştı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacağı kesinleşen Kerem Alışık'a birçok dizi ve film teklifi geldi. Ancak TRT1 ekranlarında Seneye Bu Zamanlar isimli programda yer alan Alışık'ın gelen tekliflere sıcak bakıp bakmadığı bilinmiyor.

ATV'nin aksiyon dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya veda eden Kerem Alışık, yeni bir projede yer mi alacak yoksa dinlenecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

Peki Kerem Alışık Kimdir?

94485.jpg

İsmail Kerem Alışık, 5 Haziran 1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Babası Sadri Alışık ve annesi Çolpan İlhan gibi oyuncu olan Alışık, ilk sineme filmi deneyimini Dansöz ile yaşadı.

72. Koğuş, Kara Sevda, Böyle mi Olacaktı, Hababam Sınıfı Askerde, Oyun Bitti gibi birçok projede yer alan Alışık, zaman zaman ödül törenlerinde de sunuculuk yapmıştır.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler