Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden 3 Ünlü İsim Ayrıldı Bir Başrol Daha Geldi

ATV ekranında yayınlanan TV dizisi Bir Zamanlar Çukurova, yeni transferiyle çok konuşulacak. Ünlü oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova'daki karakteri de belli oldu. İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden 3 Ünlü İsim Ayrıldı Bir Başrol Daha Geldi
Yayınlanma Tarihi : 17 Ağustos 2021 20:45

Adana'da çekimleri yapılan ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncu kadrosuyla yeni sezona dopdolu hazırlanıyor.

Üçüncü sezonun yoğunluğu yaz dönemimde atan Bir Zamanlar Çukurova ekibi, yakın zamanda sete çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sezon üç önemli başrol oyuncusuna veda eden dizinin dördüncü sezonuna yeni bir başrol oyuncusu katılacak.

Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış'ın üçüncü sezonda diziye veda etmesinin ardından Hande Soral'ın da yeni sezonun ilk bölümlerinde diziye veda etmesi bekleniyor. Bazı yan rollerinde diziden ayrılması, dizinin nasıl devam edeceği konusunda merak uyandırdı.

ATV ekranlarında dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkacak Bir Zamanlar Çukurova dizinde bu kadar çok ayrılık yaşanmasının ardından etkileyici yeni isimlerin diziye girmesi bekleniyordu. Ve beklenen oldu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine kurtarıcı olarak giren isim İbrahim Çelikkol oldu. Dizinin yeni başrolü olacak Çelikkol, Murat Ünalmış'ın hayat verdiği Demir karakterinin eski okul arkadaşı Hakan'ı canlandıracak. Demir'in eski okul arkadaşı Hakan Gümüşoğlu karakterinin dizide bomba etkisi yaratması bekleniyor.

Fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çeken ve büyük hayran kitlesi olan İbrahim Çelikkol'un diziyi sırtlaması bekleniyor. Yeni sezonu merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizine yeni isimlerin de katılması bekleniyor.

Peki İbrahim Çelikkol Kimdir?

76.jpg

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982'de İzmit, Kocaeli'de dünyaya gelmiştir.

Profesyonel model olan Çelikkol, milli basketbolcudur. Basketi bıraktırdıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Osman Sınav ile tanıştıktan sonra Pars: Narkoterör filminde aldığı rol ile herkes tarafından tanınarak ün kazandı.

Birçok film ve dizide yer alan Çelikkol'un en çok dikkat çeken projesi ise Fetih 1453 oldu. Büyük bütçeli filmde Ulubatlı Hasan karakterine hayat vermiştir.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port