Bir Zamanlar Çukurova Dizisindeki Ayrılığın Nedeni Ortaya Çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan ayrılığın nedeniyle ilgili bilgiler gelmeye başladı. Sevilen dizideki ayrılığın nedeni dikkatli seyircilerin de gözünden kaçmadı. İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova Dizisindeki Ayrılığın Nedeni Ortaya  Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2021 18:45

ATV'nin uzun soluklu dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da dengeler değişiyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, İbrahim Çelikkol ve Hülya Darcan'ın yer aldığı, Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da sezon başında hikayeye veda eden Ümit karakterinin ardından tüm dengeler değişti.

111. bölümü ile geçtiğimiz Perşembe akşamı ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'da Hakan ve Abdülkadir'in çıkar çatışması yaşaması, Ümit karakteri üzerindeki gerçeklerin ve ölüm nedenlerinin açığa çıkmasıyla Züleyha endişeye düştü.

Yapımı TIM&B Production'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği dizinin 111. bölümü #DengelerDeğişiyor etiketi ile sosyal medyada gündem oldu. Ayrıca tüm kategorilerde ikincilik elde eden dizi, sadık izleyici kitlesi ile tüm hızıyla devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölümde #DengelerDeğişti

Bir Zamanlar Çukurova 111. bölümde; Yamanlar Holding'de bir kriz daha çıktı. Büyük zararda olduklarını öğrenen Züleyha'nın yardımına Hakan koştu. Hakan, şirketin zararını karşılayacağını söyledi. Ancak bunu duyan Abdülkadir çılgına döndü. Hakan ise Abdülkadir'e Züleyha'ya aşık olduğunu açıkladı.

Ümit'in cinayet kurbanı olduğunu anlaşıldı ve gazetelerde yer aldı. Olayın gazetede yer almasının ardından Züleyha ve Fikret savcıyla irtibata geçti. Savcıyla konuşurken Demir'den şüphelendiklerini dile getiren Züleyha'nın pişmanlığı fazla sürmedi.

Hakan ve Züleyha yakınlaşırken, Betül ve Fikret'in evlenecekleri Çukurova'da herkes tarafından öğrenildi. Betül'ün Fikret'e olan duyguları gün geçtikçe artarken, Fikret'in ilgisizliği Betül'ü çileden çıkarttı. Züleyha ve Fikret'in yakınlaşmasına tanıklık eden Betül ise kıskançlığını gizleyemedi.

Abdülkadir, Hakan'ın Züleyha'nın Ümit'i vurduğu silahı istemesi üzerine üstünlüğün kendisine geçtiğini anlar anlamaz Hakan'a bir şart koşar. Yamanlar Holding için verdiği para ile hisse satın alıp kendisine devretmesini isteyen Abdülkadir'in teklifi Hakan' reddeder. Ancak Züleyha'nın hapse girme ihtimali artar. Hakan'ın ise neden Züleyha'yı kurtarmaktan vazgeçmesi merak uyandırır.

Bir Zamanlar Çukurova 112. bölümde biz izleyicileri neler bekliyor, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port