Bir Final Daha Geldi! FOX TV'nin yeni dizisi de veda ediyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler final yapmaya devam ediyor. Final yapan yeni dizisi seyircide şaşkınlık yarattı.

Bir Final Daha Geldi! FOX TV'nin yeni dizisi de veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 22:15

Son dönemde FOX TV dizi çöplüğüne dönmüş durumda. Yayınlanan dizileri kanalın bir bir final yapıyor.

Kanalın yeni yayın ilkesi belli. Düşük reyting alan dizileri hemen yayından kaldırmak ve yerine başka bir projeyi ekrana vermek şeklinde.

Kanalın bu ilkesi nedeniyle sezon 11 diziyle başlamasına rağmen daha iki ay olmadan üç dizisine birden final kararı verildi.

Eylül ayında ekrana merhaba diyen Uzak Şehrin Masalı dizisi düşük reytingler nedeniyle final yaptı.

Ardından geçtiğimiz sezonun iddialı dizilerinden biri olan Son Yaz dizisine bu sezon yeni başlamasına rağmen reytingler düşünce anında final kararı aldı.

Kanalın bu kararına dizinin hayranları isyan bayrağı açmıştı. Ancak kanal eleştirileri dikkate almayarak Son yaz dizisini bitirdi.

FOX TV'deki çöküş bununla da sınırlı kalmadı. Uzak Şehrin Masalı dizisinin yerine getirilen Yalancılar ve Mumları dizisine de final kararı verildi.

Dizi 31 Ekim 2021 Pazar Akşamı son kez ekrana gelecek. Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi zirvedeki diziler arasında yer alıyor.

FOX TV'de peş peşe yaşanan bu final kararlarına seyirciler isyan ederken yeni yapımlar ise heyecan yaratmaya devam ediyor.

Son yaz dizisinin yerine Cumartesi akşamları için Elkızı dizisi ekrana getirildi. Reytingleri pekte iyi olmayan dizinin ikinci bölüm sonuçları şimdiden çok merak ediliyor.

Öte yandan Televizyon gazetesinin duyurduğu habere göre FOX TV ekranlarında 4 Kasım 2021 tarihinde yeni bir dizi daha ekrana gelecek. Dizinin adının Misafir olduğu öğrenildi.

Elbet Bir Gün isimli yapımın da Kasım ayı itibari ile ekranda olması bekleniyor. Bu dizinin de final kararı verilen Yalancılar ve Mumları dizisinin yerine ekrana geleceği bildirildi. Yani Teşkilat ve Yargı dizileriyle kapışacak. Reytingler konusunda bir başarı elde edecek mi yayınlanınca görmüş olacağız.

Ayrıca FOX TV'nin yayınlayacağı iddialı bir dizi daha bulunuyor. Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ferman karakteriyle gönülleri fetheden Onur Tuna bu dizide yer alacak.

Onur Tuna'nın dizideki partneri ise Seray Kaya olacak. Dizinin yine Kasım Ayı içerisinde FOX TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Ancak Mahkum dizisinin yayın günü henüz belli değil.