Bir Bilmeceye Dönmüştü Kurtlar Vadisi Yeni İsmiyle Ekrana Dönüyor! Kanal da şaşırttı

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi sonunda yeni ismiyle ekrana geri dönüyor. ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin yeni adı da belli oldu.

Bir Bilmeceye Dönmüştü Kurtlar Vadisi Yeni İsmiyle Ekrana Dönüyor! Kanal da şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2021 23:37

Yayınlandığı yıllarda sokakların bom boş olmasına neden olan ve Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Kurtlar vadisinin yeniden ekrana döneceği günü hayranları iple çekiyor.

Zaman zaman bazı haber sitelerinde bu konuyla ilgili haberler yapılsa da bugün Yurt gazetesi çarpıcı bir haberi paylaştı.

Yapılan haberde Kurtlar Vadisi dizisinin yeni adıyla ATV ekranlarında yayınlanacağı ve çalışmaların titiz bir şekilde yürütüldüğüne dikkat çekildi.

Daha önceleri Show TV ve Kanal D gibi kanallarda yayınlanan Kurtlar vadisi dizisi rakip tanımaz bir diziydi. Bugün olmuş dizide yer alan karakterler hala unutulmuyor ve her gün bir haber konusu oluyorlar.

DİZİNİN ADI NE OLACAK?

Yurt'un geçtiği iddiaya göre dizinin yeni adı Yalnız Kurt olacak. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi için çalışmalar titizlikle yürütülürken eski kadrodan önemli isimlerde yeni dizide olacak.

TRANSFERLER BİLE YAPILIYOR

5 Yıldır ekrandan uzak olan ünlü bir oyuncunun da diziye dahil olduğu bildirildi. Buna göre Yapıma 5 yıldır ekranlardan uzakta olan Cihan Ünal'da dahil oldu.

POLAT ALEMDAR HAYRANLARINA KÖTÜ HABER

Öte yandan dizinin başrol oyuncusu da Hasan Denizyaran oldu. Hasan Denizyaran'ın oynayacağı "Alpay Kurtdoğlu" karakterinin, yeni "Polat Alemdar" olacağı iddia ediliyor..

DİZİ TUTMAZ

Öte yandan çok sayıda dizi yorumcusu da bu konuya ilginç bir bakış açısı getirdi. Televizyon dünyasını yakından takip eden isimlerden biri olan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

-001.jpg

Kurtlar Vadisi dizisi Türk televizyonlarının efsaneleşmiş dizilerinden sadece biri. Bugün olmuş tekrarlarını bile milyonlar izliyor. Son dönemde çeşitli yayın kuruluşları Kurtlar vadisinin geri döneceği yönünde haberler yapıyor olsa da iddialarla ilgili somut bir bilgi yok. Böyle bir şey olsa zaten Necati Şaşmaz açıklar. Ayrıca dizinin başrolü de yine kendisi olur.

Şimdi bahsi geçen Yalnız Kurt dizisi ola ki ekrana geldi diyelim ve Kurtlar vadisi dizinin benzeri olup günümüze uyarlandı. Dizinin tutma ihtimali yok seviyesinde.

O dönemki izleyici kitlesiyle bugünkü izleyici kitlesi çok farklı. Şimdinin izleyici kitlesi artık komedi yapımlarına ve Camdaki Kız - Kırmızı Oda - Masumlar Apartmanı gibi dramatik dizilere merak sarmış durumda.

Bir mafya dizisinin tutma ihtimali var diye düşünenler varsa oldukça yanılıyorlar. Elbette kendisine iyi bir izleyici kitlesi bulabilir ama o kitle Kurtlar Vadisinin yakaladığı kitle kadar asla olamaz..