Bir Başkadır Dizisinde Oynuyordu. Müjde Geldi, Öykü Karayel geri dönüyor

Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisiyle gönüllerde taht kuran Öykü Karayel Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni bir TV dizisiyle ekrana geri dönüyor.. Akın Akınözü ile başrolü paylaşacak

Bir Başkadır Dizisinde Oynuyordu. Müjde Geldi, Öykü Karayel geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 00:26

Öykü Kareyel Bir Başkadır dizisiyle Türkiye ve Dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline dönüşmüştü. Uzun bir süredir setlerden uzak kalan Öykü Kareyel'in ekrana ne zaman geri döneceği çok merak ediliyordu.

Nihayet sevindiren haber Star TV'den geldi. Diziler konusunda uzun bir süredir zorda olan Star TV'nin elinde sadece Ada masalı dizisi kalmıştı. Düşük reytingler elde ediyor olsa da Star TV elinde kalan tek dizisini ekranda tutmaya devam ediyor.

BU BÖYLE GİTMEZ

Kanal yönetimi bu böyle gitmez diyerek yeni dizileri peş peşe ekrana getirmeye hazırlanıyor. İlk olarak Sana Söz isimli bir polisiye dizi ekranda olacak.

Dram konulu bir dizide Kaderimin oyunu adıyla ekranda olacak. Star TV tarafından yayınlanacak bu dizide başrol oyuncusu ise Meryem karakteriyle Netflix platformunda Tüm dünyanın tanıdığı oyunculardan biri haline dönüşen Öykü Karayel ile yakışıklılığıyla dikkat çeken Akın Akınözü olacak.

Muhteşem ikili birlikte pozda verdiler. Star TV ekranında yayınlanacak olan bu iddialı dizinin çekimlerine de start verildiği öğrenildi.

Yakında ekranda olacak diziyle ilgili ilk fotoğraflarda sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Hercai dizisinde Miran karakteri ile büyük bir kitle elde eden Akın Akınözü bu kez oldukça farklı bir karakterle ekranda olacak.

Uzun bir süredir TV dizilerinde göremediğimiz Öykü Karayel'de hayranları ile Star TV ekranında buluşacak.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen bilgilere göre dizinin nefes kesen bir hikayesi bulunuyor.

Kaderimin Oyunu dizisinin herkesi derinden etkilemesi tahmin ediliyor.

DİZİYİ KİM ÇEKİYOR?

Öte yandan Kaderimin oyunu dizinin NGM medya tarafından çekileceği öğrenildi.

DİZİNİN YÖNETMENİ KİM?

Kaderimin oyunu dizinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Emre Kabakuşak yer alıyor.

DİZİNİN SENARİSTİ?

Star TV ekranında yakında seyirciyle buluşacak olan dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci'nin yazdığı öğrenildi..

DİZİ NEREDE ÇEKİLECEK?

Objektif Port ekibinin elde ettiği bilgilere göre Star TV ekranında yayınlanacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin çekildiği şehir de belli oldu. Buna göre Kaderimin Oyunu dizisinin İstanbul'da çekileceği öğrenildi.

Yine Gelen bilgilere göre Kasım ayı içerisinde Kaderimin oyunu dizisinin ekranda olması bekleniyor.