Beklenen Oldu. TRT1'deki Teşkilat dizisinde büyük sır çözülüyor!

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Teşkilat iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. 18.bölümüyle ekranda olacak Teşkilat'ta büyük bir sır daha çözülecek..

Beklenen Oldu. TRT1'deki Teşkilat dizisinde büyük sır çözülüyor!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 05:39

Mit tarafından desteklenen TRT1 dizisi Teşkilat ikinci sezonda da rekor kırmaya devam ediyor. Sıra dışı hikayesi ve etkileyici hikayesiyle seyirciler tarafından çok beğenilen Teşkilat dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor.

İlk sezon TRT1'e reyting konusunda büyük bir seyirci kitlesi kazandıran Teşkilat ikinci sezonda da reyting birinciliğini kimseye kaptırmadı. 17 Bölümdür ekranda olan sevilen dizi 18.bölümüyle 17 Ekim 2021 tarihinde akşam 20.00'de TRT1 ekranında olacak..

Teşkilat dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar da belli oldu. Buna göre Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilecek.

Bu kapsamda Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişecekler. Ve Olayı aydınlatmanın tek yolu üse suikastı gerçekleştiren David’i açığa çıkarmak olacak..

Öte yandan Televizyon gazetesi tarafından derlenen bilgilere göre Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntülerle adeta şoke olur. Bu durum karşısında şaşkına uğrayan Zehra, Serdar’ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verecek...

AYRILIK İDDİALARI DOĞRU ÇIKMADI! SEVİNDİREN GELİŞME...

Buradan anladığımız bir şey var. Zehra diziden ayrılmayacak. Bazı medya siteleri Zehra karakterinin diziden çıkacağını öne sürmüşlerdi. Ancak yeni bölümle ilgili gelen görüntüler bunu yalanlıyor ve Zehra yoluna devam ediyor. Zaten Zehra'nın diziden ayrılması demek hikayenin eksik kalması demekti. Bunu ne senaristler ne de kanal göze alamazdı. Bu kapsamda Zehra dizide yer almaya devam edecek.

Öte yandan dizinin yeni bölümünde Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David’in yakalanmasını engellemek için Çetin’i görevlendirecek. Ve yeni bölümde Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar’ın Ceren’le ilgili şüpheleri de giderek artacak. Büyük bir heyecan yine anlaşılan 18.bölümde hakim olacak. Dizinin yeni bölümünde seyirciyi büyük bir sürpriz daha bekliyor olacak.. Bir çok kişiyi şaşkına çeviren ve seyirciyi ekrana kilitleyen Teşkilat dizisi anlaşılan daha uzun bir süre ekran yolculuğunu sürdürecek.

Şimdiden üçüncü sezon onayı bile cepte olan ‘Teşkilat’ on sekizinci bölümüyle 17 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelecek.

Meraklıları için TRT1'in sevilen dizisi Teşkilat'ın yeni bölüm fragmanı ise aşağıdaki gibidir..