Barbaroslar ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haber geldi

TRT1 ve atv ekranlarında yayınlanan dizilerden kötü haberler geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ve Barbaroslar dizisi Kanal D'deki Camdaki Kız dizisine yenik düştüler.

Barbaroslar ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haber geldi
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 15:18

Perşembe akşamları yayınlanan diziler arasında Camdaki Kız zirveyi artık kimseye kaptırmıyor. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki dizi öylesine çok sevildi ki rakiplerini alt üst etti.

Rakiplerinin bu çıtaya yükselmesi ise kısa vadede pek mümkün görünmüyor. Yani Bir Zamanlar Çukurova dizisi ve Barbaroslar için artık birincilik hayal.

Ancak ikincilik yarışını zorlayabilecekler.

Camdaki Kız iki haneli reyting oranları elde etmeye başladı. Üstelik dizinin yayınlanan her bölümü seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre yaşanan bu durum karşısında ne ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne de TRT1'in oldukça yüksek bütçeli Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin yapacağı pek bir şey bulunmuyor.

Camdaki Kız dizisi artık perşembe akşamlarının birincisi konumunda. Kolay kolay da bu sıralamadan düşmesi pek beklenmiyor..

ATV VE TRT1'İN ŞANSI DÜŞÜK

Yaşanan bu gelişme karşısında artık Barbaroslar ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi ikincilik için yarışacaklar. ATV de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm kişilerde ikinciyken TRT1 dizisi ise ABC1 kategorisinde ikinci sırada yer alıyor.

AB grubunda ise TRT dizisi Barbaroslar dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın çok çok önünde yer alıyor.

ŞİMDİ DE BİR DİZİ DAHA YARIŞA GİRİYOR

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir dizi Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar dizisinin sonunu getirebilir. Başarılı oyuncular Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy'un başrollerinde yer aldığı Misafir dizisi iddialı hikayesi ve kadrosuyla ekrana gelecek.

Bu dizinin de Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi kadar reyting elde etmesi durumunda Bir Zamanlar Çukurova dizisi ve Barbaroslar dizisinin reytinglerinde gözle görülür derecede bir düşüş yaşanabilir.

Ve yaşanan bu gelişmede iki diziye sezon bitmeden final bile getirebilir. Camdaki Kız dizisi reyting çıtasını anlaşılan o ki her hafta daha da yükselteceğe benziyor.