Baht Oyunu Dizisinde Birden Bire Ortaya Çıkan Sürpriz Herkesi Şaşırttı

KANAL D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Baht Oyunu ekranda fırtınalar estirirken 17 Ağustos tarihinde yayınlanan bölümünde bir ilk yaşanacak..

Baht Oyunu Dizisinde Birden Bire Ortaya Çıkan Sürpriz Herkesi Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 17 Ağustos 2021 11:19

Sezona iddialı giriş yapan dizilerden biri de Baht oyunu oldu. Her ne kadar bir çok kişi şans vermese de dizi yayınlandığı günden itibaren iddialı bir şekilde yükselişini sürdürdü. Dizinin proje tasarımı ve yapımcılığını üstlenen isim Fatih Enes Ömeroğlu.

ARC Film tarafından yayınlanan Baht Oyunu Kanal D ekranındaki macerasını sürdürüyor. 17 Ağustos Salı akşamı dokuzuncu bölümüyle ekranda olacak Baht Oyunundan yeni fragmanda geldi.

Dizide büyük bir sürpriz aniden ortaya çıkacak..


Televizyon gazetesinin derlediği habere göre Şirkette Bora’nın işe yeni bir asistan alacağı haberi dolaşmaya başlayacak ve ortalıkta dolaşan bu dedikodu sonrasında Yerini kaybetmek istemeyen Ada, Tuğçe ile güçlerini birleştirerek asistan adaylarını elemeyi başarır ancak aniden ortaya çıkan sürpriz bir aday tüm planlarını bozacak.

Yaşanacak bu değişim sonrasında ise dizinin başka bir hikaye ye geçiş yapması bekleniyor..

NE OLACAK?

Bora'nın çocukluk arkadaşlarından olan Meltem Asistan olarak şirkette göreve başlayacak. Yaşanacak bu gelişme sonrası Meltem ve Bora'nın samimiyeti Ada'yı çok kızdıracak. Meltem'in şüpheci tavırları Ada'nın dikkatini çekince durumu Tuğçe'ye anlatıp ondan yardım isteyecek..

Ada ve Tuğçe Meltem'i yakın takibe alarak onun bir açığını yakalamaya çalışacaklar. Aynı zamanda Ada Bora'yı Meltem konusunda uyaracak ancak Bora bu durum karşısında Ada'nın kıskançlık ettiğini düşünecek. Yaşanan bu gerilim sonrasında Ada ise yine rahat durmayarak Meltem'in gerçek yüzünü Bora'ya göstermek için kolları sıvayacak..

Kanal D ekranında yayınlanan ‘Baht Oyunu’, dokuzuncu bölümüyle 17 Ağustos Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de olacak. Öte yandan dizinin fragmanı da yayınlandı...

Kaynak: Televizyon gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler