Baht Oyunu Dizisi Oyuncularından İdris Nebi Taşkan’ın Büyük Sırrı Çözüldü

Kanal D ekranında yayınlanan Baht Oyunu adlı dizide Rüzgar karakterine hayat veren İdris Nebi Taşkan fit vücuduyla dikkat çekiyordu. Yaptığı spor deşifre oldu. İşte ayrıntılar...

Baht Oyunu Dizisi Oyuncularından İdris Nebi Taşkan’ın Büyük Sırrı Çözüldü
Yayınlanma Tarihi : 17 Ağustos 2021 23:10

Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu dizisinin Rüzgar'ına hayat veren İdris Nebi Taşkan'ın fit vücudunun sırrı ortaya çıktı.

2014 yılında Muhteşem Yüzyıl diziyle tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen İdris Nebi Taşkan, Baht Oyunu dizisinde hem oyunculuğu hem de fit vücuduyla izleyicilerinden dikkatlerden kaçmıyor.

En son rol aldığı Zalim İstanbul dizisinin ardından sonra ekranlarda gördüğümüz yakışıklı oyuncunun hayran sayısı da gün be gün artıyor. Özellikle instagram hesabında sık sık kaslı vücudunu gözler önüne seren Taşkan'ın sporu yaşam tarzı haline getirdiği anlaşılıyor.

Birçok hayranının sosyal medyayı fazla kullanmadığı hakkında sitemleri dikkate alan Taşkan, son zamanlarda sık sık yeni fotoğraflar paylaşmaya başladı. Boks eldiveni ile verdiği pozla da formunu ve fit vücudunu neye borçlu olduğu da anlaşıldı.

Sosyal medya hesaplarını daha aktif kullanmaya başlayan yakışıklı oyuncunun paylaşımları hayranlarını da oldukça mutlu ediyor.

794242.jpg

Peki İdris Nebi Taşkan Kimdir?

İdris Nebi Taşkan, 18 Ağustos 1997'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisiyle başlayan genç oyuncu, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Arkadaşlar İyidir ve Zalim İstanbul dizinde yer aldı. 2019 yılında vizyona giren Özgür Dünya filminde de başrol oynamıştır.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port