Baba dizisi tam bir hüsrana yol açtı! Show TV ne yapacağını bilemiyor! Apar Topar final

Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Dizinin final yakın görünüyor. Apar topar final kararı alınması an meselesi

Baba dizisi tam bir hüsrana yol açtı! Show TV ne yapacağını bilemiyor! Apar Topar final
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2022 01:24

Show TV ekranlarında yayınlanan diziler nedense son dönemde ilgi görmüyor. Çukur dizisinin final yapmasının ardından kanal ne kadar dizi yayınladıysa hüsrana uğradı. Örneğin Baba dizisi yoğun tanıtımlara rağmen beklenen ilgiyi görmedi.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen bir haberde; Ay Yapım tarafından Show TV için çekilen Baba dizisi dün akşam beşinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi yine çarpıcı sahnelerle izleyicinin karşısına çıktı. Reytingleri çok parlak gitmeyen diziyle ilgili izleyicilerin tepkisi artıyor. İzleyiciye göre Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş olmasa Baba’nın izlenecek yanı yok değerlendirmesi yapıldı.

FİNAL GELEBİLİR

Öte yandan çok sayıda dizi yorumcusuna göre Baba dizisinin 10 bölüm olmadan apar topar final yapabileceği konuşuluyor.

6217adaa86b245118475dcc4.jpg

Aylarca tanıtımları yapılan Baba dizisi deyim yerindeyse SHOW TV'yi büyük hüsrana uğrattı. Kanal Üç Kuruş dizisinde de beklenen reytingleri yakalayamadı. Yaz sezonu yaklaşırken çok sayıda kanal yaz sezonu için hazırlıklara başladı. Bir çok TV kanalı yaz dizilerini hazırlarken anlaşılan Show TV elindeki tutmayan dizilerle bir süre daha yoluna devam edecek.

Kanalın şimdilik ne yapacağını kestirmek çok zor. Çünkü Show TV özellikle Baba dizisine büyük ilgi gösteriyor. Oldukça yüksek bütçeli olan bu diziyi hemen harcamakta istemiyor. Ancak apar topar final kararı gelirse pekte şaşırtıcı olmayacak duruyor.