Ayşe Karakteri Camdaki Kız Dizisinde Tüm Hikayeyi Alt Üst Edecek

Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikayeyi tümden değiştirecek bir karakter diziye giriş yapıyor. Ayşe karakteri diziyi baştan sona değiştirecek.

Ayşe Karakteri Camdaki Kız Dizisinde Tüm Hikayeyi Alt Üst Edecek
Yayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2022 19:17

OMG Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan, başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız, Perşembe akşamları milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Çarpıcı senaryosu ve başarılı oyuncu performansı ile göz dolduran Camdaki Kız'ın kadrosu da genişliyor. Son olarak diziye Meliha karakteriyle Yüsra Geyik büyük bir giriş yapmıştı. Camdaki Kız hikayesine bir ismin daha dahil olacağı duyuruldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Camdaki Kız dizi ekibine Ayşe karakteri ile giriş yapacak isim Münibe Millet, bu akşam yayınlanacak yeni bölümde izleyici ile buluşacak. Önemli sürprizlerle hikayeyi canlandıracak isim olarak görülen Ayşe karakteri, kimlerin hayatına etki edecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Ancak iddialara göre; Ayşe karakteri Hayri'nin boşandığı eşi olarak karşımıza çıkacak. Eğer bu iddialar doğru ise Hayri'nin Nalan'a olan ilgisi Ayşe'yi bir hayli kızdıracak.

Münibe Millet Kimdir?

23 Ocak 1980 tarihinde Elazığ'da dünyaya gelen Münibe Millet, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünden mezun oldu.

Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan Millet, Tiyatro Pera'da birçok oyunda tol aldı. Tiyatro ve dans eğitmenliği yapan Millet, Doktorlar, Yeditepe İstanbul, Evdeki Yabancı, Güz Yangını ve Ah Be İstanbul gibi önemli projelerde yer aldı.

Kaynak: televizyongazetesi.com