Avlu Dizisinin Efsane Karakteri Hasret Ekrana Geri Dönüyor Üstelik Bu kez Show TV'de

STAR TV ekranlarında yayınlanan TV Dizisi Avlu oyuncuları arasında yer alan Ayça Damgacı artık Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'da olacak

Avlu Dizisinin Efsane Karakteri Hasret Ekrana Geri Dönüyor Üstelik Bu kez Show TV'de
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 12:06

SHOW TV ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür Show haziran ayında yaz tatiline girmiş ve sezonu sonlandırmıştı.

Eylül ayı itibariyle yeni sezon başlıyor.

Yeni Sezonda da kadroya katılanlar olacağı bildirildi.

Televizyon gazetesi'nde yer alan habere göre katılan bomba isimde belli oldu:

Ayça Damgacı yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde olacak. 1973 senesinde doğan Ayça Damgacı O hayat benim ve Avlu dizileriyle Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelmişti. Avlu dizisinde Hasret karakterine hayat veren Ayça Damgacı çok sayıda dizi ve filmde rol almıştı.

Eylül ayında başlayacak olan Güldür Güldür Show'un 8 Eylül 2021 tarihinde yeniden ekranda olmasıyla birlikte Ayça Damgacı'da kadroda olacak..

BİR İSİM DAHA KATILABİLİR

Öte yandan gelen iddialara göre Toygan Avanoğlu'nun da yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde olacağı öne sürülüyor.. Tekrar bölümleri bile reyting rekorları kıran Güldür Güldür Show'un anlaşılan yeni sezonda yine bölümleri gündeme oturacak gözüküyor..

vvv-n3im-cover-tomv-cover.jpg

AYÇA DAMGACI KİMDİR?

48 Yaşında olan Ayça Damgacı ilk olarak Gitmek filmiyle tanınmaya başlanmıştır. Sinema ve dizi oyuncusu olan Ayça Damgacı'nın iyi de bir tiyatro oyuncusu olduğu bilinir. İktisat okumayı terk ederek oyuncu olmaya karar vermiş ve kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmıştır.

Ayça Damgacı'nın doğum yeri ise İstanbul'dur.. Avlu ve O hayat benim adlı dizilerle Türkiye'de geniş kitleler tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Güldür Güldür Show'un yeni sezonunda ekipte bundan böyle oda olacaktır.

Kaynak: Televizyongazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler