ATV'nin Sevilen Dizisi Final Kararı Alınca Hayranları Ayaklandı

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi kanalın başına bela oldu. Baş Belası hayranları adeta ayaklandı..

ATV'nin Sevilen Dizisi Final Kararı Alınca Hayranları Ayaklandı
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 23:59

Yaz dizileri arasında en değişik dizilerden biri olan Baş Belası final yapıyor. Başrol oyuncularının İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir olduğu dizi çok sevilmişti.

Henüz yayın hayatına başlayalı 11 bölüm olmasına rağmen dizi 13.bölümüyle final yapacak. Yeni Sezonda da devam etmesi beklenen diziye kanal ani bir kararla final kararı aldı..

Baş belası dizisinin hayranları bu karara çok sinirlendi.

2 bölüm sonra final yapacak dizinin fanları sosyal medyadan ayaklandılar ve kanalı eleştiri yağmuruna tuttular.

'Baş Belası Dijitale' şeklinde kampanya başlatan dizinin hayranları kısa sürede 100 bin kişiden fazla imza toplamayı başardı bile..

13315727-728xauto.jpg

Televizyon gazetesi'nde yer alan habere göre ise kampanyanın başarılı olma ihtimali yok. Zira daha önce Maraşlı ve Menajerimi Ara gibi diziler içinde benzer kampanyalar başlatılmış ancak çabalar sonuçsuz kalmıştı.

Dizinin final yapmasında reytinglerin düşük olması gösteriliyor. Kanal reyting konusunda başarı sağlamayan dizileri acımadan kaldırıyor.

Her ne kadar Baş belası dizisi internet ortamında çok izleniyor olsa da TV ekranında fazla izlenmiyor. Bu durumdan hoşnut olmayan kanal yönetimi de para ve reyting getirmeyen bu diziyi 13.bölümüyle birlikte final yaptırma kararı aldı...

Kaynak: Televizyon gazetesi - Objektif Port