ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Yeni Oyuncu

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna Aylin Veziroğlu'da dahil oldu.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Yeni Oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2021 00:07

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi yeni oyuncu kadrosuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Çok sayıda dizi yeni sezon için ekrana gelmesine rağmen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hala ekrana gelemedi.

Dizinin çekimlerine pandeminin engel olduğu belirtiliyordu. Neyse ki çekimler başladı ve sevilen dizi 26 Ekim akşamı ATV ekranlarında yeniden ekranda olacak.

Yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan diziye peş peşe yeni oyuncular da dahil olmaya başladı.

TV100 tarafından geçilen habere göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezon çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.


Yeni sezonda Uğur Yücel, Nurseli İdiz, Levent Ülgen, Ragıp Savaş, Hazım Körmükçü gibi birçok usta ismi buluşturan dizinin ilk bölümünün 26 Ekim’de ekranda olması planlanıyor.


Öte yandan gelen bilgilere göre Dizinin fanlarının beklediğine değecek bir 200. bölüm izleyeceği öğrenildi.

Tıpkı diğer sezonlarda olduğu gibi bu sezonda Nefes nefese olayların ekrana geleceği dizinin kadrosuna yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor.

Gelen haberlere göre Son olarak güzel oyuncu Aylin Veziroğlu da ekibe dahil oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Ana kadroya katılan Aylin Veziroğlu dizide “Nina” rolüne hayat verecek.

46d3612e0d47d68da9e4a0209926554c.jpg

Peki Aylin Veziroğlu kimdir?

1997 yılında Kocaeli'nde doğan Aylin Veziroğlu henüz 24 yaşındadır. Kocaeli Tabip Odası’nda eğitim alan güzel oyuncu ailesi gibi oyunculuğa meraklı genç bir yetenektir. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde de rol alan güzel oyuncu İncir Ağacı dizisinde de bir süre yer almıştır.

Aylin Veziroğlu'nun şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde rol alacağı duyurulmuştur.