Atv’nin oldukça iddialı başlayan dizisi final yaptı!

ATV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi erken final yaparak izleyiciye veda etti. Karar seyircileri derinden üzdü

Atv’nin oldukça iddialı başlayan dizisi final yaptı!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 03:00

Final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. Pazar akşamlarının sevilen dizisine final kararı geldi.

Atv ekranlarında bir süredir izleyicilerle Pazar akşamları buluşan İkimizin Sırrı dizisi, yaz döneminin sonlarında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Başarılı oyuncular Aras Aydın ile Leyla Feray ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi bir dram yapımı olarak öne çıkıyordu..


Televizyon gazetesinin konuyla ilgili derlemesine göre Normalde atv izleyicisinin seveceği türden bir yapım olmasına rağmen İkimizin Sırrı bir türlü güçlü bir ilgi görmedi…

Reyting konusunda katı bir tutumu olan kanal İkimizin sırrı dizisine de şans vermeme kararı aldı. Alınan karar gereği atv sevilen diziye final yaptırdı. İlk başlarda reytingleri iyi gelen sonrasında da Reytingleri düşük gelen dizi, pazar rekabetinde geri düştü ve toparlama ihtimali de hiç bir şekilde kalmadı.

Öte yandan Birçok televizyon kanalının kısa sürede final kararı verdiği ortamda atv’nin İkimizin Sırrı’na yeterince şans tanıdığı da ortada… Örneğin Show TV ekranlarında yayınlanan İçimizden biri adlı diziye 10 bölüm bile şans tanınmadı..

1060573.jpg

ATV ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Sırrı'da İlk 9 bölümü ile güçlü bir hikaye ortaya koymayı başarmıştı. Reyting konusunda istenilen veriler gelmeyince final kararı da kaçınılmaz oldu. 10 Ekim pazar akşamı saat 20.00'da son kez ekrana gelen İkimizin sırrı dizisi üzücü bir şekilde final yaparak ekrana veda etti..

Final kararı sonrası çok sayıda seyircinin de üzüldüğü görüldü.

YAYINLAR YOUTUBE DE DEVAM EDECEK

Öte yandan İkimizin sırrı dizisinin eski bölümlerinin youtube üzerinden yayınlanmaya devam edeceği öğrenildi. Kanalın geniş bir arşivi bulunuyor ve eski dizilere bu arşiv sayesinde ulaşmak mümkün olabiliyor

İlgili Haberler