ATV'nin Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik bir karar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final yapsa da 2 Sezondur ekranda olan ATV dizisi Kuruluş Osman 3.sezonuyla da reytinglerin zirvesinden inmiyor ve kanalı adeta ayakta tutuyor. Dizinin 69.bölümüyle ilgili beklenmedik bir karar alındı.

ATV'nin Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik bir karar
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 19:40

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle büyük bir şok yaşayan ATV reytinglerini Kuruluş Osman dizisiyle artırmaya kararlı.

Üçüncü sezonda da zirveden inmeyen Kuruluş Osman bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünde beklenmedik kararlar var.

Osman Bey'e karşı tek şanslarının güçlerini birleştirmek olduğunu gören tekfurlar Nikola beklenmedik bir karar alacak. Kosses ve Rogatus artık dost olarak masada yer alacaklar. Osman beyi toplantısına davet edecek olan tekfurlar büyük bir şok yaşayacak.


Öte yandan bilgi toplamak için Harmankaya kalesine giden ve burada Mari Kosses’le buluşan Malhun Hatun burada olay bilgiler edinecek. Şam'dan bölgeye gelecek olan büyük bir kervanla ilgili bilgileri öğrenecek. Osman Bey bu bilgiyi avantaja çevirerek tekfurlara büyük bir darbe indirecek. Zeki planını Malhun Hatun sayesinde devreye koyacak olan Osman Bey beklenmedik bir teklifle karşılaşacak.

Malhun Hatun, Osman Bey'e savaş olmak istediğini söyleyecek. Osman Bey'in vereceği karar şimdiden büyük bir merak konusu olacak..

Öte yandan Papaz Gregor’un Hıristiyan halka buluşmasından oldukça rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey’in bölgedeki etkisini artırmak için yaptığı hamlelerin önüne geçebilmek için peş peşe yeni kararlar alacak. Dizide beklenmedik gelişmeler yaşanacağı gibi Kuruluş Osman yine heyecan dolu sahnelerle ekrana gelecek.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen haberde merak bekleyen çok sayıda soru da sıralandı. En büyük soru bölgenin kaderini belirleyecek baskının nasıl gerçekleşeceği. Osman Bey'den kervanını korumak isteyen Tekfurların'ın ise ne yapacağı.. Turgut Alp'ın bu kervan baskınında ki alacağı rol de çok merak ediliyor..

Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman 3 Kasım 2021 Yani bu akşam ATV ekranlarında ekrana gelecek.

DİZİ SOSYAL MEDYADA DA BİRİNCİ

Öte yandan ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi sosyal medyada da birinciliği kimseye bırakmıyor

EDHO GİDİNCE TÜM AĞIRLIK BURAYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı kaybeden ATV'nin Kuruluş Osman için kesenin ağzını açacağı ve diziyi daha da geliştirmek için çalışmalar yürüteceği konuşuluyor