ATV'nin Kalp Yarası dizisinde sonunda gerçekler ortaya çıktı!

ATV ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Kalp Yarası dizisi , FOX TV'nin Yasak Elma dizisi karşısında pek şanslı olmasa da yoluna hızla devam ediyor. Kalp Yarası'nın yeni bölümünde gerçekler ortaya çıktı

ATV'nin Kalp Yarası dizisinde sonunda gerçekler ortaya çıktı!
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 16:16

Pazartesi rekabeti ekranda oldukça hareketli gidiyor. Bir yanda FOX TV'nin Yasak Elma dizisi diğer yanda ATV'nin Kalp Yarası dizisi yarış halinde.

Şimdi yarışa Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç kuruş dizisi de dahil olacak.

Kalp Yarası 18.bölümüyle ekran karşısındaydı.

Pazartesi akşamına damgasını vuran Kalp Yarası sosyal medyada da gündeme oturmayı başardı. Dizideki reyting düşüşü gerçekten hızlanmış durumda.

Yasak Elma ile boğuşan Kalp Yarası'nın karşısına şimdi de Üç kuruş dizisi çıkacak. Üç Kuruş'un ardından da Alparslan dizisi ekrana gelecek. Kalp Yarası yoluna daha ne kadar devam edecek bilinmiyor ama dizi için oldukça zorlu bir süreç başlıyor görünüyor.

Televizyon gazetesi 18.bölümde yaşananları da derledi. Ayşe suçsuzluğunu kanıtladı. Ferit'in eline geçen video Sancakzade konağını fena salladı.

Ferit annesini delil saklamaktan emniyete ihbar etti. Azade Sancakzade bu gelişme üzerine gözaltına alındı. Ferit sert tepki göstererek Adnan'ın Azade'ye karşı davranışları nedeniyle Sinan'ın hem kardeşi hem de babasıyla arası iyiden iyiye açıldı.

Gerçeklerin ortaya çıktığı bölümde Ferit tüm haklarını şirkette bıraktı. Ayşe ile yeni bir hayat kurmak için arkasına bile bakmadı. Ferit ve Ayşe'yi gizlice takip eden Mirza ise kafenin devri üzerinden ikilinin hayatlarına sonunda sızmayı başarmış oldu..

Azade gözaltına alınınca Yaman gizlice polise giderek Azade'nin Baha cinayetinde azmettirici olabileceğini öne sürdü. Azade'nin duruşması da bu ifade üzerine tehlikeye girmiş oldu. Ancak Ayşe emniyete giderek ifade verdi ve Azade bu ifade sonrasında özgürlüğüne kavuştu.

Öte yandan gizemli videonun peşini bırakmayan Ferit ve Ender ise adım adım gerçeğe ulaşırken Hande ise köşeye sıkıştı. Kendisini kurtarmak için ise Hande babasını sattı.

Baha'nın Ayşe'ye göndermek üzere hazırlamış olduğu video mesajı ortaya çıkınca Hüseyin Varoğlu'da polisler tarafından emniyete götürüldü.

Hande hem kendini kurtardı hem de Yaman'la bir adım daha yakınlaştı.

Hande'nin Yaman'a olan aşkını ilan etmesiyle birlikte Betül ve Yaman arasında da gerilim çıktı. Dizideki bir başka gelişme ise Betül, Yaman'ın telefonunu karıştırınca Yaman'ın Adnan'ın oğlu olduğunu öğrendi..

İZLEYENLER ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Öte yandan Kalp Yarası dizisini izleyen çok sayıda seyirci kendimi Müge Anlı'nın programında yer alan konuların hayat hikayesinin anlatıldığı bir dizide buluyorum diyerek senaristleri sert sözlerle eleştirdiler.

Kalp Yarası dizisi yeni bölümüyle 8 Kasım 2021 tarihinde Akşam 20.00'de Atv ekranlarında yayında olacak..