ATV'nin Kalp Yarası Dizisinde Seyirciyi Rahatsız Edecek Karar

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde seyirciyi rahatsız edecek bir karara imza atıldı. Çok sayıda seyirci de bu durumu sosyal medyadan eleştirdi. İşte detaylar...

ATV'nin Kalp Yarası Dizisinde Seyirciyi Rahatsız Edecek Karar
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 20:00

ATV'nin sevilen dizisi Kalp Yarası, dün akşam 19. bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Ancak dizi hayranlarının şikayeti yanıtsız kaldı ve sosyal medyada hem diziye hem de senaristlere isyan ettiler.

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı Kalp Yarası, dün akşam 19. bölümü ile ekranlara geldi. Dizi de birçok önemli gelişmeler yaşandı. Ancak bir karakter yine tüm dizi hayranlarının antipatisini kazandı.

Dizide yer alan Hande karakterinin hem fazla öne çıkması hem de girdiği diyaloglardan seyirci bir hayli rahatsız. Kimi dizi hayranları Hande karakterini bu kadar çok ekranda görmekten rahatsız. Sosyal medyada senaristlere olan isyanlarını dile getiren seyirciler yine yanıtsız kaldı. Senaristlerin, izleyicileri dinlemeyerek ısrarla Hande karakterini ön plana çıkartmasının ardında yatan nedenin, hikayede çatışma ortamı yaratmak, heyecan ve gerilim katmak olduğu konuşuluyor.

Seyirci Hem Mutsuz Hem de Mutlu

Dün yayınlanan yeni bölümde ise seyircileri mutlu eden bir gelişme yaşandı. Ayşe ve Ferit'in doğacak çocukları ile birlikte kendilerine yeni bir hayat kurmak için verdikleri çaba seyirciyi bir hayali mutlu etti.

Ancak Mirza zor zamanların habercisi olarak karşımıza çıktı. Ayşe'ye büyük bir bedel ödetmeye çalışan Hande seyirciyi mutsuz etti.

Öte yandan Yaman'ın bir Sancakzade olduğunu öğrenen Hande onu tekrar elde etmek için birçok oyun kurarak herkesi ezip geçmenin derdindeydi.

Mirza'nın karabulut gibi üstlerine çökmesini engellemek için Ferit hem doğrudan hem de gizliden Mirza ile büyük bir mücadele vermeye kalktı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port