ATV'nin Kalp Yarası dizisinde izleyiciler gördüklerine inanamadı!

ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası dizisinde seyircileri şaşkına çeviren anlar yaşandı.. dizinin hayranlarını şaşırtan olay neydi

ATV'nin Kalp Yarası dizisinde izleyiciler gördüklerine inanamadı!
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 15:34

ATV ekranında sımsıcak bir aile dizisi yayınlanıyor. Dizinin adı Kalp yarası.. İlk bölümden bugüne dek büyük bir hayranlıkla izlenen dizi 15.bölümüyle ekrandaydı.

Televizyon gazetesi tarafından yapılan derlemeye göre Ayşe ve Ferit’in güzel anılarla dolu sahnesinden kısa bir görüntü sosyal medyada yayınlandı.


ATV'deki Kalp Yarası dizisini yakından takip eden hayranları gördüklerine inanamadı. Ayşe ve Ferit uyumunu oldukça çok beğenen hayranlar, iki karakterin mutlu anlarını yansıtan piknik görüntülerine adeta mest oldular. Ayrıca Dizinin hayranları, “Gözlerime inanamıyorum” diye yorumlar yaparak şaşkınlıklarını dile getirdiler..

Öte yandan Fragmanı izledikten sonra keyfinin yerine geldiğini söyleyen izleyiciler de vardı. Ve Sabırsızlıkla yeni bölümü beklediklerini belirten Kalp Yarası hayranları, “Sonunda barıştılar, ne kadar güzel bir çift” diye değerlendirmelerde bulundular.

Dizinin senaristine göndermede de bulunan bazı izleyiciler Ferit ile Ayşe’nin artık barışması gerektiğini ve aralarındaki kaosun sonlandırılmasını arzu ettiklerini belirten yorumlar da yaptı.

Dizinin yeni bölümüyle ilgili olarak Sosyal medyada birçok paylaşım yapıldı. Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin ikilisinin etkileyici uyumunun da öne çıktığı sahne yeni bölümde daha detaylı şekilde ekrana gelmiş olacak. Ancak sahnenin sonunda Ferit ile Ayşe’nin bir trafik kazası yaşaması ihtimali de bulunuyor.

Başladığı ilk bölümden bugüne İyi reytinglerle yoluna devam etmekte olan Kalp Yarası dizisinin 15. bölümünden 3. fragman izleyicileri mutlu etti ama bir de kaza yaşanması ihtimali var ki, bu da herkesi düşündürüyor.

Kalp Yarası başrol oyuncuları kim?

ATV ekranlarının sevilen dizisinde Gökhan Alkan başrol oyuncusu olarak yer alırken devamında ise Yağmur Tanrısevsin ,Merve Çağıran Toprak ,Can Adıgüzel Mahir Günşiray Şenay Gürler gibi isimler yer almaktadır.

Kalp yarası dizisi nerede çekiliyor?

Kalp Yarası dizisinin hikayesinin geçtiği yer olan Hatay Antakya ilçesidir. Aynı zamanda da dizinin çekimlerinin yapıldığı yerdir. Ve Dizinin sahnelerinin birçoğu Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da çekilirken; bazı sahneler ise Hatay'ın başka bölgelerinde de çekilmektedir

Dizi yayınlandığı ilk günden itibaren ATV ekranında reyting rekorları kırmaktadır. Gelecek sezonda da Kalp Yarası dizisinin devam etmesi beklenmektedir.