ATV'nin Kalp Yarası dizisi için aldığı son karar şaşırttı..

Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin'in başrollerinde yer aldığı ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Dizi FOX TV'deki Yasak Elma dizisinin gerisinde kalınca beklenen adım atıldı..

ATV'nin Kalp Yarası dizisi için aldığı son karar şaşırttı..
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 23:19

Pazartesi akşamları yayınlanan diziler arasındaki rekabet tüm hızıyla sürüyor. Şimdilik rekabette ATV'den Kalp Yarası dizisi FOX TV'den ise Yasak Elma dizisi yer alıyor. Önümüzdeki günlerde rekabete Show TV'den Üç Kuruş dizisi TRT1'den de Alparslan dizisi dahil olacak.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi birinciliği elinde tutarken bu birinciliği de dizi ekibi bir kutlama yemeğiyle kutlamıştı.

Magazin basının da davet edildiği o yemekte Yasak Elma oyuncularının ve set ekibinin keyfi oldukça yerindeydi.

Yasak Elma dizisine rakip dizilerden biri de ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi.

Başarılı oyunculardan Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin ikilisinin çok başarılı bir partnerlik süreci geçirdiği Kalp Yarası dizisi, pazartesi akşamları ekrana geliyor. atv’nin en güvendiği projelerden biri olan Kalp Yarası dizisinin reytinglerde Yasak Elma’nın arkasında kalması ise kanal ve set ekibi tarafından önemli bir sorun olarak görülüyor.


Bu yüzden reytingler konusunda Dizinin yükselmesi şart. Çünkü hem Alparslan dizisi 8 Kasım’da başlayacak hem de Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Çukur Dizisinin yerine getirilen Üç Kuruş dizisi de yakında rekabete katılacak.

Bu iki dizinin gelişi ile birlikte Kalp Yarası’nın izleyici kaybetmemesi için bazı önlemler şimdiden alınmaya başlandı bile. Gelen bilgilere göre Dizide yeni bir karakter için karar verildi. ATV ekranlarının en iddialı dizilerinden biri olan Kalp Yarası dizisine Şahin Dede karakteri giriş yapacak.

Öte yandan gelen bilgilere göre Süreç Film tarafından çekimleri Antakya’da yapılan dizinin kadrosuna Ayşe karakterinin babaannesinin katılacağı daha önceden ortaya çıkmıştı.

Fakat senaristlerin son anda karar değiştirdiği ve babaanne yerine dede karakterinin dizide yer alacağı belirtildi.

TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Ayşe’nin dedesi Şahin Bey yakında hikayede yerini almış olacak. Bu iddialı ana karakter için henüz isim netleşmedi ama iddialı bir oyuncu ile anlaşma yapılacağı konuşuluyor.

Ayşe karakterinin hikayesini daha derinleştirmek adına alınan bu karar bakalım önümüzdeki bölümlerde dizinin gidişatını ne yönde etkileyecek çok merak ediliyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinin ilerleyen haftalarda reyting konusunda toparlanamaması durumunda erkenden final yapması gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu da kuşkusuz ATV için büyük bir kayba neden olacaktır. Zira Kalp Yarası dizisi gerek kadrosu gerekse de hikayesiyle seyirciler tarafından çok beğenilmişti.

Kaynak: Televizyongazetesi.com