ATV'nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yeni Başrol

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir dizi oyuncusu dahil oluyor. Yeni sezonun en iddialı ismi olarak gösteriliyor. İşte detaylar...

ATV'nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yeni Başrol
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2021 18:55

Başrolünde Oktar Kaynarca'nın yer aldığı ATV'nin uzun soluklu dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezon çekimlerine başladı. Yeni sezon çekimleri devam eden diziye birçok ünlü isim katıldı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonda kadrosuna katılacak isimler arasında bir kişi ön plana çıktı.

ATV'nin uzun soluklu dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon çekimleri devam ederken, dizi hayranlarının uzun süredir merakla beklediği dizinin yeni sezon yayın tarihi de açıklandı. Yapılan açıklamaya göre; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonun ilk bölümü 26 Ekim Salı akşamı ATV ekranında hayranları ile bulaşacak.

Yeni sezonda diziye birçok yeni isim katılacağı açıklanmıştı. Ancak yeni gelen bir haber ile dizi hayranları heyecanlandı. TV100'ün haberine göre; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 7. sezon kadrosunda Neslihan Atagül'ü başrolde göreceğiz. Son olarak Sefirin Kızı dizisi ile hayranlarını selamlayan Atagül, yaşadığı bazı sağlık sorunları nedeni ile diziden ayrılmıştı.

Yaz sezonunda dinlenen oyuncunun adı başrolünde Çağatay Ulusoy'ın yer aldığı Yalı Çapkını dizi için yazılmıştı. Neslihan Atagül ise çıkan bu haberleri yalanlamıştı. Ancak sağlık problemleri nedeni ile yer aldığı diziden ayrılan ancak dinlenen oyuncu setlere dönmeye hazır olduğunu da ifade etmişti. Şimdi ise yetenekli oyuncunun adı ATV'nin uzun soluklu dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz için anılıyor.

Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamaya göre, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 12 yeni isim katıldı. Açıklamada ismi geçen isimler arasında Tardu Flordun, Nurseli İdiz, Uğur Yücel, Levent Ülgen ve Serdar Deniz gibi yetenekli oyuncular yer aldı.

Peki Neslihan Atagül Kimdir?

ns4826.jpg

Neslihan Atagül Doğulu, 20 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çerkes asıllı oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü öğrencisidir.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği Deniz karakteri ile başladı. Aynı yıl İlk Aşk filminde yer alan oyuncu, bu film ile Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülüne layık görülerek hem yeteneğini hem de kendini Türkiye'ye tanıtmış oldu.

Fatih Harbiye dizisi ile yaptığı çıkışı Kara Sevda ve Sefirin Kızı ile sürdürmüştür.

Kaynak: TV100 - televiyzongazetesi.com - Objektif Port