ATV'nin en sevilen dizisiydi. Bir Zamanlar Çukurova'da beklenmedik karar

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni bir karar daha alındı. Dizi eskiden reytinglerden inmiyordu. gelen haberler hiç iyi değil. Kanal D ekranlarındaki Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun Camdaki Kız dizisi zirveye oturdu

ATV'nin en sevilen dizisiydi. Bir Zamanlar Çukurova'da beklenmedik karar
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2021 02:01

Bir dönem atv'nin en sevilen dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova kan kaybetmeye devam ediyor. Senaristler ve kanal çözüm olarak çareyi yeni oyuncuları transfer etmekte buldu.

3 Sezon boyunca reytinglerden inmeyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezonuyla Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

ATV ekranında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde her gelen sezon bir önceki sezonu aratıyor.

Dizinin seyirci kitlesi her geçen gün diziden kaçıyor. Ancak dizinin oluşmuş bir kemik kitlesi var ve o sadık kitle diziyi ayakta tutuyor.

Dizinin devam edebilmesi için yeni seyirciler de şart.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Tüm kategorilerde de başarısı kabul edildi. Yaşanan bu gelişme üzerine ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi birincilik hedefinden çok çok uzaklaştı.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen habere göre dizinin hikayesindeki yenilikler ise sadık kitlesini etkilemeyi devam ettiriyor.

Dizinin dördüncü sezonunda İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş'da dahil oldu. Hikaye böylelikle farklı bir noktaya gitti.

AYRLIKLAR DA VAR

Öte yandan Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış’ın ardından dördüncü başrol oyuncusu Kerem Alışık da diziden ayrılanlar arasında yer aldı ve bu ayrılıklar seyircileri çok üzdü.

YENİ TRANSFERLER DE DİKKAT ÇEKTİ

Ayrılıklar ile sarsılan ATV dizisindeki yeni transferler de dikkat çekiyor. Senaristler hikayeye peş peşe yeni oyuncuları da dahil etmeye başladı.

Diziye Ergün Metin'in de katıldığı bildirildi. Birsen Altuntaş Adana'da çekimleri devam eden Bir zamanlar Çukurova dizisine Ergün Metin'in katıldığını açıkladı.

Perşembe akşamları her ne kadar Bir Zamanlar Çukurova zirvede olmasa da iddiasını sürdürmeye devam ediyor.

Ergün Metin'in diziye dahil olması hikaye için önemli bir karar. Dizide Vahap karakterine hayat verecek ve yeni karakterle birlikte dizi oldukça ses getirecek.

Son olarak Çukur dizisinde Latif karakterine hayat veren Ergün Metin ayrıca Alev Alev dizisinde de yer aldı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle de Ergün Metin'in başarılı b ir performans sergilemesi bekleniyor..