ATV'nin Destan Dizisine İddialı Rakip Çıktı! Reytingler Çok Kötü

ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisine iddialı bir rakip çıktı. Dizi Show TV ekranlarında yayınlanıyor.

ATV'nin Destan Dizisine İddialı Rakip Çıktı! Reytingler Çok Kötü
Yayınlanma Tarihi : 24 Şubat 2022 19:35

ATV ekranlarında yayınlanan, Bozdağ Film imzalı Destan dizisi sezon ortasında iddialı bir çıkış yaparak, yayınlandığı gün rakipleri olan TRT'in sevilen dizisi Masunlar Apartmanı ve FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey dizisini sarsmıştı.

Sekizinci yüzyIlda yaşayan hayali bir kadın kahraman olan Akkız'ın hayatını anlatan dizide Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar'ın etkileyici performansıyla da dizi her geçen hafta yerini sağlamlaştırmıştı. Ancak Show TV'nin yeni dizisi hem hikayesi hem de oyuncu kadrosuyla reyting sıralamasını baştan aşağı değiştirdi.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle Show TV ekranına gelen, başrollerini usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıştaş'ın paylaştığı Ay Yapım imzalı Baba dizisi, reyting yarışını ısıtmaya başladı.

Baba, Reyting Sıralamasını Sarstı

22 Şubat Salı akşamı 2. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Baba dizisi, ortalamanın üzerinde aldığı reytinglerle rakipleri Destan, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisine göz dağı verdi.

Baba, yayınlanan ikinci bölümüyle tüm kişilerde dördüncü, AB ve ABC1 kategorilerinde ise üçüncü oldu.

ATV'nin yüksek bütçeli dizisi Destan ise, tüm kişilerde günü ikinci, AB'de günü altıncı ve ABC1 kategorisinde ise dördüncü tamamladı.

Kaynak: televizyongazetesi.com