ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Beklenmedik Gelişme! Herkes Tepkili

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki bazı sahneler seyirciyi çileden çıkardı. Seyirciler, senaristlere büyük tepki gösterdi. İşte detaylar...

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Beklenmedik Gelişme! Herkes Tepkili
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 19:05

ATV'nin 4 sezondur Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ilgili sosyal medyada izleyicilerden eleştiriler gelmeye devam ediyor. 4. sezona düşük reytinglerle başlayan dizi, sonrasında toparladı. Ancak eleştiriler durmadı.

ATV'nin bir zamanlar reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da 4 sezon boyunca birçok başrol oyuncusunun ayrılması izleyicileri kızdırdı. Son olarak geçtiğimiz hafta diziye veda eden Kerem Alışık'ın ardından, 5 başrol oyuncu ile başlayan dizide sadece Halil Altınbilek kaldı. 2. sezonda diziye dahil olan İbrahim Çelikkol ile birlikte Halil Altınbilek üzerinden devam eden diziye, hayranların tepkisi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kerem Alışık'ın diziye veda etmesinin ardından, izleyicilerin senaristlere tepkisi çığ gibi arttı. Sezona düşük reytingler ile başlayan dizi, sonrasında toparlasa da gelen tepkiler her şeyi riske atabilir. Bir Zamanlar Çukurova dizisi izleyicileri sadece peş peşe gelen başrol oyuncularının ayrılmasına değil, Züleyha karakterinin yine birisine aşık olmaya doğru eğilim göstermesine ve Demir karakterinin ölmüş olduğu herkes tarafından bilinmesine rağmen, Demir üzerinden senaryo yazılmasına da tepkililer.

İzleyiciler Tekrar Eden Sahneleri İzlemekten Bıktı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakterine hayat veren Murat Ünalmış'ın diziden ayrıldığı herkes tarafından biliniyor. Ancak, senaristler Demir üzerinden ilerlemeye çalışıyor. Demir karakterinin ölmüş olduğu herkes tarafından bilinirken yapılan bu durum, izleyicileri kızdırıyor.

Öte yandan, Züleyha karakterinin yine birisine aşık olma yolunda ilerlemesi de izleyiciyi bıktırdı. Daha önce Yılmaz ve Demir karakteri ile aralarında yakınlaşma olan Züleyha karakterinin, yeniden böyle bir hisse kapılmasından birçok dizi izleyicisi rahatsızlığını sosyal medyada dile getirdi.

Senaristlere bu tür sahneler görmek istemediklerini açık açık sosyal medyadan duyuran dizi hayranları, özellikle 3. sezon sonunda Murat Ünalmış'in diziye veda etmesine rağmen hala dizide varmış gibi senaryolar yazılmasına çok üzülüyor ve tepki gösteriyor.

4. sezon 108. bölümü ile 14 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Camdaki Kız ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı isimli dizilerle yarışıyor. Bakalım reyting savaşını kim kazanacak.

İşte 108. bölümü ile Perşembe akşamı ekranlara gelecek Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sahneler...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler