ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova Dizisi'nde Alınan Son Karar..

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde alınan yeni karar etkili oldu. Dizinin hayranları da gelişmeleri yakından takip ediyor..

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova Dizisi'nde Alınan Son Karar..
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 00:19

ATV'nin en iddialı dizilerinden biri olan ve yapımcılığında Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 109.bölümüyle ekrandaydı.

Dizide beklenmedik gelişmeler yaşandı. Senaristler dizide geçmişin sırlarını oraya çıkararak bu yönde bir karar aldı. Amaç diziye aslında hareketlilik katmaktı. Reyting savaşına yeni sezonda iddialı bir giriş yapan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu iddiasını sürdürmek istiyor.

Züleyha'nın tüm gerçekleri öğrenmiş olması hikaye açısından gerçekten önemli bir gelişmeydi. Şimdi dizideki hikayenin nasıl ilerleyeceği çok merak ediliyor.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezlerinden olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha ve Hakan İzmir'e gitti.

İzmir'de Demir'le ilgili tüm gerçekleri tek tek öğrendiler. Lüftiye ve Saniye'nin Fekeli'nin ölümünün aydınlatılmasına da Abdülkadir engel oldu.

Sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri de #GeçmişinBüyükSırrı etiketinin zirvede olmasıydı..

ZÜLEYHA GİTTİĞİ İZMİR’DE TÜM GERÇEKLERİ SONUNDA ÖĞRENDİ

Televizyon gazetesi 109.bölümdeki gelişmeleri derledi. Buna göre Züleyha, Hülya’dan gerçeği öğrenmek için İzmir’e gitmeyi kafasına koyunca Hakan da ona eşlik etti. Ve Yol boyunca Demir’le ilişkisini düşünen Züleyha duyduğu pişmanlığı Hakan’la tek tek paylaştı. Bu gelişme sonrasında da Fikret, Züleyha’nın Hakan’la beraber İzmir’e gitmesine fena halde sinirlendi.

Hülya ile sonunda yüzleşen Züleyha, Demir’in yazdığı mektupları da okuyunca Ayten’in söylediklerinden iyice emin olurken, o sırada masanın üstünde kendi fotoğrafının olduğunu gören Hakan ise büyük bir korkuya kapıldı. O anlarda seyircileri derinden etkileyen bir gelişme oldu..

LÜTFİYE VE SANİYE İSE ISPARTA’DAN ELİ BOŞ OLARAK DÖNDÜ

Dizideki bir başka gelişme ise Lütfiye ve Saniye'nin başına gelenler oldu. 109.bölümde Lütfiye ve Saniye, Fekeli’nin ani ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak için Isparta’ya gitmeye karar verdi. Sonrasında da Fekeli’nin Mehmet’i sorgulamak için gittiği dükkanı bulan Lütfiye ve Saniye işin aslını öğrenmeye çalışırken Abdülkadir içeri girdi ve konuşmaya o anda mani oldu. Böylelikle büyük gizem çözülemedi. Akıllılık ederek Önceden tedbirini alan Abdülkadir, Lütfiye ve Saniye’nin Isparta’dan elleri boş dönmesine de sebep oldu. Bu durum seyirci tarafından da tepkiyle karşılandı..

İŞLER KARIŞIYOR YAMANLAR HOLDİNG İÇİN ARTIK ZOR GÜNLER KAPIDA

Yamanlar holding'de de artık işler yolunda gitmiyor. Uyanıklık yaparak Yamanların servetine sahip olmaya çalışan Betül, elde ettiği büyük meblağı Şermin’in önüne koyunca ortalık karıştı.. Parayı görünce bu durum karşısında büyülenen Şermin, hayalindeki arabayı satın almak için koşarak Abdülkadir’in yanına giderek istediği arabayı aldı.

Öte yandan Kimseye yakalanmadan arabayla konağa giriş yapmaya çalışan Şermin’i fark eden Saniye, Demir’in Betül’e vekalet verdiğini hatırlayıp iyiden iyiye şüpheye düştü. Diğer yandan da Yamanlar Holding’in gıda ihracatını miadını doldurmak üzere olan bir gemiyle taşımayı planlayan Hakan ve Abdülkadir, sigorta kağıdını da ele geçirmeyi başardılar..

110.BÖLÜM MERAKLA BEKLENİYOR

109 Bölümdür ATV ekranında fırtınalar estiren Kanunsuz Topraklar dizisinin 110.bölümünde neler yaşanacak herkes tarafından çok merak ediliyor. Hikaye iyiden iyiye rayına otururken seyirci 109 bölümdür böylesi efsaneleşmiş bir diziyi izlemenin mutluluğunu yaşamıyor.

CAMDAKİ KIZ UMURLARINDA DEĞİL

Öyle ki Kanal D ekranlarının en iddialı dizisi Camdaki Kız reyting konusunda zirveye koşarken Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranlarının umurunda bile olmuyor Kanal D dizisi. Yani Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oluşturduğu kemik Kitle oldukça fazla.. Bu yüzdendir 110.bölüme kadar Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekrana gelmeyi başardı..

28 Ekim 2021 Perşembe Akşamı Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak.