ATV'den Kardeşlerim Dizisi İçin Beklenmedik Karar Dizi Sektörü Sallandı

ATV ekranında yayınlanan TV dizisi Kardeşlerim için yeni bir karar alındı. Final yapacak, yeni sezonda ekranda olmayacak deniyordu. Sevindiren haber geldi. İşte ayrıntılar...

ATV'den Kardeşlerim Dizisi İçin Beklenmedik Karar Dizi Sektörü Sallandı
Yayınlanma Tarihi : 17 Ağustos 2021 19:45

Senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve çok konuşulan ATV'nin Kardeşlerim dizinden sevindiren haber geldi.

Geçen sezon 18 bölüm ile sezonu kapatan dizinin ekibinden, ikinci bir sezon gelmeyecek dedikodularına hiç bir yanıt gelmemişti. Fakat uzun süre dinlenen ve ekranlardan uzak kalan dizi ekibinden tüm kulis haberlerine en güzel yanıt geldi.

İkinci sezon çalışmalarına başlayan Kardeşlerim dizisi oyuncuları provalarda buluştu. Diziden ayrılıkların olduğu ve yeni oyuncuların katıldığı söylentileri de provalar esnasında kesinleşti. İkinci sezonda 3 yeni karakterin yer alacağı dizide, Ayşe karakterini canlandıran Çağla Şimşek yer almayacak.

NGM'nin bahçesinde yeni sezonun okuma provaları için bir araya gelen Kardeşlerim dizi ekibi oldukça enerji dolu ve motivasyonu yüksek pozlar verdi. Neşeli tavırları gözden kaçamayan ekip, yeni sezonda izleyiciyi neler beklediği hakkında bilgi paylaşmadı.

Eylül ayında ikinci sezonuyla ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak dram dizisi Kardeşlerim'in okuma provası videosu sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

İşte Kardeşlerim dizisi oyuncularının okuma provası için bir araya geldiği çok konuşulan o video...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port