ATV'den Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine yeni alternatif dizi

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca kanal bu dizinin yerine alternatif bir diziyi ekrana getiriyor.

ATV'den Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine yeni alternatif dizi
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2021 23:53

Objektif Port / Son bir kaç gündür ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayından kaldırılmasının depremi yaşanıyor. Kanal yönetimi bu depremi tersine çevirecek flaş bir hamleye imza attı.

Kurtlar vadisi akımının devamı olarak gösterilen yeni bir dizi ekrana geliyor. Tanıtımları şimdiden izlenme rekorları kıran Yalnız Kurt dizisi yakında ATV ekranlarında yayında olacak.

Öte yandan dizinin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine ATV'de yayınlanacak olmasıyla birlikte EDHO nedeniyle kanala kızgın olan seyircilerin de gönlü alınmış olacak.

200.bölümüyle ekrana gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bir anda final kararı almış ve kimse bu final kararına anlam verememişti.

Daha sonra dizinin başka kanallarda yayınlanacağı öne sürülmüş olsa da bizzat EDHO oyuncularından Oktay Kaynarca'nın yalanlamasıyla gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı.

YALNIZ KURT DİZİSİNİN KADROSU

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisinin kadrosunda Cihan Ünal’ın yanı sıra Hasan Denizyaran, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Polat Bilgin, Deniz Evin, Yaprak Medine, Gökhan Soylu ve Murat Han gibi usta isimler yer alacak.

Osman Sınav imzalı projede Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacak olan konularda işlenecek.

İlgili Haberler