ATV'den Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisini Unutturacak Yeni Dizi

Oktay Kaynarca'nın başrollerindeki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonuyla ekrana gelememişti. Dizinin final yapması herkesi üzerken ATV çok daha iddialı bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor.

ATV'den Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisini Unutturacak Yeni Dizi
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2021 20:38

7. sezon 200. bölümü ile ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken kanal ve yapımcı şirket arasında çıkan kriz sonucunda ekranlara veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin yerine gelecek proje belli oldu.

ATV, sadece Türkiye'de değil dünyada da yankı uyandıracak bir dizi projesine imza attın. Adı gibi 'Destan' yazacak dizi güçlü bir kadın karakteri ve ezilen bir han oğlunun mücadelesini anlatacak.

Bozdağ Film imzalı ATV'nin yeni dizisi Destan'ın yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ, yönetmenliğini Emir Khalilzadet, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktarın yer aldığı Destan'ın yeni tanıtımı da yayınlandı.

Destan dizisinin yeni tanıtımında ölümcül bir iktidar savaşı ve esaretten kurtulmanın mücadelesini izledik. İlk bölüm ve hikayeye dair tüyoları tanıtımda veren Destan dizisinde, düşman eline esir düşen Akkız ve babasının sarayında hor görülen topal ve çolak han oğlu Batuga'nın hikayesini izleyeceğiz. İktidar mücadelesi verecek olan ikilinin hikayesi şimdiden merak konusu oldu.

Henüz yayın tarihi belli olmayan Destan'ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine geleceği iddia ediliyor. Eğer iddia edilenler doğru ise ATV'nin yeni dizisi Destan her Salı akşamı seyirci ile buluşacak. Neler olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler