ATV'deki Maraşlı Dizisinin başrolü Burak Deniz'in yeni dizisi geldi

ATV ekranlarında yayınlanıp sonrasında da final yapan Maraşlı Adlı TV dizisinde başrol oyuncusu olan Burak Deniz yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. Burak Deniz'in dizisi Netflix platformunda yayınlanacak..

ATV'deki Maraşlı Dizisinin başrolü Burak Deniz'in yeni dizisi geldi
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2021 07:16

Burak Deniz ne zaman ekrana geri dönecek çok merak ediliyordu. Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı adlı dizide Alina Boz ile partner olan yakışıklı oyuncu oldukça başarılı ve de iddialı bir sezon geçirmişti.

Maraşlı dizisiyle hayran kitlesini genişleten Burak Deniz yaz döneminde de boş durmamış ve İtalya'da Ferzan Özpetek'in Cahil Periler adlı dizisinde rol almıştı. Dizinin 4 bölümünde rol alan yakışıklı oyuncu Arman isimli bir fotoğrafçıyı canlandırmıştı. Bugün Televizyon gazetesi yakışıklı oyuncu Burak Deniz hakkındaki son gelişmeleri derledi.

İtalya'da bulunduğu süre boyunca kendisine yeni arkadaşlar edinen yakışıklı oyuncunun dizisi Disney Plus'ta ekrana gelecek. Cahil Periler dizisiyle Avrupa'da da tanınma imkanı bulacak Burak Deniz Türkiye'de de boş durmuyor. İtalya'da şansı yaver giden Burak Deniz kısa bir süre sonra Şahmeran adlı diziyle ekranda olacak.

Tims&B tarafından uzun süredir hazırlıkları süren fantastik dizi Şahmeran için başrol erkek oyuncusu aranmaktaydı. En güçlü adayın Burak Deniz olduğu belirtiliyordu. iddialar boş çıkmadı ve resmen el sıkışıldı. Burak Deniz Şahmeran adlı dizideki rolü kabul etti.

Dizi kulislerinden yazdığı haberlerle tanınan Gazeteci Birsen Altuntaş bu transferi duyururken, edinilen bilgiye göre ekibin ay sonunda Adana’da çekimlere başlayacağı bildirildi.

HAYRANLARI ÇOK SEVİNDİ

Öte yandan bu gelişme üzerine Burak Deniz hayranları, Serenay Sarıkaya ile nasıl bir uyum yakalayacaklarını da heyecanla beklediklerini ifade ettiler.

ŞAHMERAN NEREDE YAYINLANACAK?

Son dönemde Türkiye'deki dizi piyasasına el atarak piyasayı adeta alt üst edip TV Kanallarını tahtından etmeye başlayan Netflix Şahmeran dizisinin yayınlanacağı platform olacak.

Çekimlerin bu yıl içerisinde tamamlanıp önümüzdeki yılın ( 2022 ) Mayıs aylarında seyirci karşısında olması bekleniyor..

Şahmeran Dizisinin başrol oyuncuları arasında Serenay Sarıkaya liste başında...

İlgili Haberler