ATV'deki Kalp Yarası dizisi için önemli yenilik! Zorunlu değişiklik

FOX TV'deki Yasak Elma ve Show TV'deki Üç Kuruş dizileriyle rekabet halinde olan Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin ikilisinin başrollerindeki ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi beklenmedik bir hamle gerçekleştirecek.

ATV'deki Kalp Yarası dizisi için önemli yenilik! Zorunlu değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 02:29

Pazartesi akşamları yayınlanan dizilerin rekabeti oldukça güç geçiyor. FOX TV ekranlarında Yasak Elma dizisi zirveden inmezken yarışa yeni katılan Show TV ekranlarındaki Üç Kuruş dizisi yavaş yavaş yükseliş trendine girmiş durumda.

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası adlı dizi ise iddialı bir dizi olarak gösteriliyor. Kemik bir kitlesi bulunan dizide bazı önemli değişiklikler yaşanacak.

Rakiplerinin gerisinde kalmak istemeyen dizide hikayeye yeni karakterler girecek. Bu konuyla ilgili gelişmeleri ise Televizyon gazetesi derledi. TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş'ın kulis bilgilerini aktaran site Kalp Yarası dizisindeki son gelişmeleri okuyucusuyla paylaştı.

Seyirciyi mutlu etmek isteyen yapım şirketi ve senaristler hikayeye biraz daha heyecan katacaklar.

Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin ikilisinin başrollerindeki dizinin 19.bölümü yayınlandı. Reytinglerde yine düşüş söz konusuydu. 15 Kasım pazartesi akşamı 20.bölümü yayınlanacak olan dizide Ayşe ve Ferit'in hangi yöne savrulacakları da netleşmiş olacak. Hande'nin kıskançlık ve öfke dolu planları seyircileri iyiden iyiye rahatsız etmeye başladı. Ayşe ve Ferit karakterini derinden etkileyecek olayların yaşanması bekleniyor.

Antakya'da çekimleri devam eden Kalp Yarası dizisine ise yeni karakter giriş yapacak.

Ayşe'nin dedesi Şahin beyin yakında dizide yer alması bekleniyor.

Diziye İştar Gökseven isimli usta bir oyuncu katılacak. Birsen Altuntaş'ın duyurduğu bu transfer şimdiden ses getirdi. Bir aksilik olmazsa 21.bölümde giriş yapması beklenen karakter 22 Kasım 2021 tarihindeki yayınlanacak bölümde yer alacak..

kalp-yarasi-sahin-kimdir-istar-gokseven-kac-yasinda-nereli-istar-gokseven-hakkinda-bilgiler-amp.jpg

Usta oyuncu bilgi ve birikimleriyle başarılı performansını Kalp Yarası dizisinde sergileyecek...

Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler ve Mahir Günşiray gibi önemli isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisinde eğer reytingler istenilen düzeyde olmazsa erken final söz konusu olabilecek.

Şimdilik senaristlerin diziyi toplamak için yeni karakterleri diziye dahil ederek reytingleri artırma planlarını devreye koyduğu görülüyor.

Bu yüzden Kalp Yarası dizisi için zorunlu bir değişikliğe gidildi..