ATV Kalp Yarası Dizisi İçin Seyirciyi Çok Üzecek Bir Karara İmza Attı

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Kalp Yarası final yapacak mı yapmayacak mı iddiaları devam ederken, kanal herkesi üzecek bir karara imza atmak üzere... İşte ayrıntılar...

ATV Kalp Yarası Dizisi İçin Seyirciyi Çok Üzecek Bir Karara İmza Attı
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2021 19:45

ATV'nin hikayesiyle dikkatleri üzerine toplayan dizisi Kalp Yarası'nın geleceği, kanal yönetimin Eylül ayında yapacağı toplantıya kaldı.

Yeni sezonun başlamasıyla, hala devam eden yaz dizilerinin gidişatı da kanal yönetiminin ellerine ve reytinglere kaldı. Dolayısıyla birçok yaz dizisi kritik bir sürece girdi.

ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarısı, yaz dizisi rakiplerinin aksine oldukça geç başlamıştı. Yapımcılığını Süreç Film'in üstelendiği dizisinin hikayesi Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban'ın oturduğu Kalp Yarası, sadece eşsiz mekanları ve dikkat çeken öyküsü değil oyuncu kadrosuyla da reytinglerden iyi sonuç almayı başardı.

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı dizi hem iyi reyting sonuçları hem de sosyal medyada aldığı olumlu dönüşler ile başarını sürdürmeye devam ediyor. Ancak yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak onlarca iddialı dizilerin arasında kalmak istiyorsa bu başarısını sürdürmek zorunda kalacak.

İddialara göre, kanal yönetimi Eylül ayının ortasında bir toplantı yapacak. Toplantıda, hem yeni hem de eski dizilerin reytingleri dikkate alınarak, hangi dizisinin devam edip edemeyeceğine karar verilecek.

Kalp Yarası'nın başarılı oyuncu kadrosu, yapım şirketi ve senaryo grubuna önümüzdeki birkaç hafta büyük sorumluluk düşüyor. Eğer Kalp Yarası ekibi reytingleri düşürmeden devam edebilirse ATV, Kalp Yarası dizisini yayından kaldırmayacak.

Kalp Yarası dizsinin gidişatını hep birlikte izleyip göreceğiz....

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port