ATV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a sürpriz yeni oyuncu!

ATV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iddialı bir giriş yapacak. Ayrıca dizide sürpriz bir oyuncu da yer alacak..

ATV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a sürpriz yeni oyuncu!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 23:55

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ATV ekranında en çok izlenen dizilerden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi sonunda sete çıkma kararı aldı. 6 Sezondur ekranda olan sevilen dizi 7.sezonuyla ATV ekranlarında yer almaya devam edecek.

Türkiye başta olmak üzere Balkan ülkeleri ile Avrupa ülkelerinden de ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden uzun bir süredir ses seda yoktu. Çok sayıda dizi Eylül ayında yeni sezona başlarken sevilen dizinin çekimleri henüz başlamamıştı. Çok sayıda seyirci panik içerisindeydi.

199 bölümdür ekranda olan sevilen dizi Ekim ayının sonuna doğru yeni bölümleriyle ekranda olacak..

Dizinin yeni sezonunda da yeni isimler kadroda yer alacak. Televizyon gazetesinin derlediği özel habere göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda Tardu Flordun, Ragıp Savaş, Burcu Binici, Hazım Körmükçü, Nurseli İdiz, Yosi Mizrahi, Uğur Yücel, Serdar Deniz, Levent Ülgen, Servet Pandur, Eren Vurdem, Alara Turan gibi başarılı oyuncular kadroda yer alacak..

Öte yandan Diziye yeni bir oyuncunun daha konuk olacağı bugün TV100 ekibinden gazeteci Birsen Altuntaş tarafından resmen duyuruldu. Dizi kulislerinden verdiği kulis haberlerle bilinen Birsen Altuntaş, deneyimli oyuncu İlker Aksum’un Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacağını açıkladı..

Bilindiği gibi İlker Aksum halen Fox TV’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde Mehmet karakterine hayat veriyor. Başarılı oyuncu Aksum’u Kanunsuz Topraklar’dan önce 2020 yılında yayınlanan Ramo dizisinde de izlemiştik.

ekran-alintisi-16-9-1580973942.jpg

İlker Aksum kimdir?

Vikipedi'de yer alan bilgilere göre İlker Aksum, 23 Mayıs 1971 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncunun İlkay ve Alpay adında ikiz kardeşleri vardır.

İlker Aksum, Etimesgut Şeker İlkokulunda başlamıştır eğitim hayatına. Sonrasında da Mehmetçik Lisesinden mezun olmuştur. Ayrıca 1989 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarını 1993 yılı sonunda da büyük bir başarıyla bitirmiştir. 1994 yılının yazında Antalya Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başlayarak sanat hayatına ilk adımını atmıştır. 1997 yılında Levent Kırca tarafından sunulan Olacak O kadar yapımıyla televizyon dünyasına ilk adımını atan başarılı oyuncu bu yapımda İlker karakterine hayat vermiştir.